Jump to content
  • entries
    312
  • comments
    2,083
  • views
    220,935

Knockers

491 views

 Share

Pewnie wy, podobnie, jak i ja, jaracie się ceremonią Oscarów, która odbędzie się już w ten weekend, dokładnie w niedzielną noc/ poniedziałkowy ranek. Trudno mi to określić, w każdym razie rywalizacja w tym roku będzie bardziej zaciekła, niż mogłoby się zdawać...

Osobiście z sentymentu kibicuję Toy Story 3, ale nie miałbym za złe wygranej Incepcji, albo Czarnego Łabędzia. Oby tylko nie wygrało...

Its-Never-Too-Late-For-a-super-Social-Ne

Social Network! Film opowiadający rzewną historię założyciela portalu Facebook. Wszystko byłoby ok, gdyby gość przez cały film nie naparzał w klawiaturę, posługując się nerdowską i informatyczną terminologią. Równie dobrze film mogli nakręcić z rejestracji z moich posiedzeń przed komputerem. Fakt, że ostatnimi czasy są dość rzadkie, ale za to jakie intensywne. Akcji też byłoby więcej. O pornografii nie rozmawiamy.

Idąc śladem Social Network, chciałbym obejrzeć filmy kolejno o Gatesie, Jobsie i Andrzejku z Komixxów. W ogóle, niech w każdym filmie 3/4 czasu postacie siedzą przed kompem. Horrory będą zapewne polegać na ich awariach, a romanse będą składały się z długich chatów na Gadu-Gadu.

769linie_16.gif

Tak, w ostatniej scenie ona zrozumie, że ich kłótnia była nieporozumieniem i w geście przebaczenia, wyśle takiego emotka swojemu ukochanemu. Fap, fap, fap.

Z filmami sensacyjnymi będzie ciężej, wyobrażam sobie najwyżej zapierające dech w piersiach łamanie fireballi i włamywanie się przez internet do najlepiej strzeżonych miejsc świata. Pure magic, bezpardonowo.

Dlatego osobistą porażką będzie dla mnie statuetka w rękach twórców tego crapu. Zwłaszcza w kategorii muzyki. Poległbym i już z ziemi nie wstał. Dzisiaj natomiast czeka nas niemniej wzniosła ceremonia Złotych Malin. Nie wiem, z jakiego powodu nie ma tam Social Network...

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Social Networku nie oglądałem. Tak samo Czarnego Łabędzia, Jak zostać Królem i Incepcji (aw, hurts). Z nominowanych do Oscarów widziałem tylko Prawdziwe Męstwo, które IMO było świetnym filmem.

Link to comment
Hehe, a uważasz tak, bo Social Network Ci się podoba? Kulawe, Johny.

Nie, dlatego że nie umiesz podawać sensownych argumentów i zabierasz się za coś o czym nie masz bladego pojęcia. "Jarasz się Oscarami" tuż to godne politowania. I jeszcze te twoje sarkastyczne podejście, że przez cały film siedzi przed komputerem... Mało tego, że wprowadzasz ludzi w błąd to na dodatek sprawiasz wrażenie osoby, która stara się pojąć całą tę "wiedzę filmową" i przelać ją tutaj na blogu. Zapoznałem się z twoimi wcześniejszymi wpisami. Naprawdę słabe i chaotyczne recenzje i z daleka widać, że nie umiesz dostrzec głębi filmów. Nie wnikam jak je oglądasz ale po tym co przeczytałem widzę, że obraz przejrzysz raz i zlepkiem ostatnich myśli dokonujesz wpisu.

Pozdrawiam i życzę szerszego spojrzenia na to co Cię otacza...

Link to comment

Rozbawiłeś mnie, dzięki. Dobrze, że twoje argumenty są słuszne. Jasne, że możesz podważać moją znajomość filmów, bo żaden ze mnie ekspert.

Muszę ci, z bólem serca, przyznać rację pod jednym względem- jedynie połowa filmu odbywa się przed komputerem :laugh:

Uważasz, że jesteś filmowym koneserem i wyrafinowanym widzem? To przezabawne, ale godne zainteresowania.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...