Jump to content
  • entries
    43
  • comments
    193
  • views
    39,138

Clash of the Summoners v1.1


P_aul

300 views

 Share

...Czyli tak to jest jak nie ma kiedy zrobić porządnych beta testów. Spędziliśmy kawał ostatniej nocy i dzisiejszy dzień na poważnych przeróbkach i poprawkach i moim skromnym zdaniem wreszcie gameplay jest taki jak miał być. Może najpierw krótka lista zmian:

- Produkowanie minionów powoduje wzmocnienie wszystkich jednostek w określonych dziedzinach (np. Skauci przyspieszają wszystkich). Dzięki temu spamowanie jednym typem jest bez sensu i nie daje szans na zwycięstwo.

- Single player! Można grać na trzech poziomach trudności i nabijać high score ;)

- Ułatwiliśmy wysyłanie jednostek na linie (tak, Shaker może teraz jeszcze szybciej spamować...)

- i na koniec zrobiliśmy mnóstwo drobnych poprawek

W CotS można zagrać (nadal) tu:

http://www.kongregate.com/games/jedi8/clash-of-the-summoners

Bardzo proszę abyście weszli, zagrali i ocenili grę (trzeba się zarejestrować na kongregate, ale trwa to kilka sekund). Naprawdę potrzebujemy gwiazdek aby odnieść międzynarodowy sukces =)

Aha i napiszcie w komentarzach (na kongregate lub tu na blogu) wszelkie przemyślenia, uwagi i pochwały. Mamy jeszcze kupę pomysłów jak rozbudować tą grę i od pojutrza zaczniemy prace nad kolejną wersją, a nic tak nie motywuje do pracy jak zainteresowanie graczy ;)

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Nawet przyjemna gierka... Rysia jak zawsze wspaniale rysuje (<3), bugów nie ma, tylko muzyki brakuje... Grałem kiedyś w Anti-TD, ale gra która jest jednocześnie obroną jak i atakiem to dla mnie nowość, gratuluję pomysłu a nie odgrzewania kotletów. Dodajcie więcej mobków, ścieżki rozwoju wieżyczek, miejsce na życzenia graczy typu "łatwo powiedzieć, trudno zrobić", grafikę co najmniej jak w pierwszym MW... No i muzykę. I dźwięki.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...