Jump to content
  • entries
    43
  • comments
    193
  • views
    39,138

Clash of the Summoners


P_aul

355 views

 Share

Intensywne testy i jeszcze intensywniejsze poprawki zostały zakończone. Naprawdę wiele godzin ciężkiej pracy przyniosło efekt w postaci gry, którą mam przyjemność dziś wam zaprezentować. Najpierw jednak chciałbym podziękować grupie betatesterów, bez których nie udałoby się wyłapać błędów ani zrównoważyć rozgrywki.

Do rzeczy jednak. Clash of the Summoners to gra bazująca na Tower Defensach, ale wprowadzająca wiele nowych elementów. Nastawiona jest na pojedynki 1v1. Poza budowaniem wież aby bronić własne terytorium tworzy się również jednostki (miniony) i wysyła na linie do walki z potworami wroga. Jeśli minion dojdzie do portalu wroga zdobywasz punkt. Gra trwa do limitu punktów lub czasu. Tyle teorii, wy jednak pewnie wolicie praktykę, więc:

http://www.kongregate.com/games/jedi8/clash-of-the-summoners

Nie będę zagłębiał się w szczegóły rozgrywki, od tego jest tutorial w grze. Grać można z komputerem, jak i z żywymi przeciwnikami. Ponadto z innymi graczami można grać w trybie rankingowym, o ile posiada się konto na Kongregate. W sumie konto warto założyć, bo wtedy można też grę ocenić. Oczywiście proszę o uczciwe oceny - nie obrażę się za jedną gwiazdkę, jeśli ktoś uważa, że gra jest kiepska ;)

To chyba tyle, własnej produkcji recenzować nie zamierzam... no i nie chcę was dużej trzymać, skoro moglibyście w tym czasie grać. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić ;)

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...