Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    629
  • views
    41,605

Nie taka sesja straszna jak ją malują...


komi89

1,170 views

 Share

Dzięki przychylności niebios, udało mi się bez większego wysiłku zaliczyć kolejną, już piątą, sesję egzaminacyjną na wyższej uczelni. W tym semestrze miałem tylko trzy egzaminy: z budowy pojazdów (najtrudniejszy egzamin podczas mojej kadencji na uczelni), z bezpieczeństwa transportu samochodowego oraz z prawa transportowego.

Wszystkie egzaminy "pykły" w pierwszych terminach.

Nie należę do ludzi, którzy lubią się chwalić swoimi osiągnięciami, ale tym razem zrobiłem wyjątek, bo jestem z siebie bardzo dumny. Ogólnie to był mój najlepszy semestr w 2,5 letniej "karierze studenta". W szósty semestr wchodzę ze średnią 3,95, wielka szkoda, bo gdyby 0,05 to byłoby stypendium naukowe, zawsze to 200 zł do przodu:)

Ogólnie śmiać mi się chcę z narzekań ludzi na sesję. Wystarczy chodzić na wykłady (z czym niekiedy jest olbrzymi problem), na 2-3 dni przed egzaminem wypożyczyć książkę w odpowiednim temacie i zapoznać się z jej treścią. Dodatkowo przejrzeć notatki z wykładu/ćwiczeń, niekoniecznie swoje, bo wiadomo, że na wykładzie zawsze znajdzie się coś ciekawego do roboty:) To mój przepis na zdany egzamin.

Teraz mogę się cieszyć feriami. Jeszcze calutki tydzień został. A dla tych, którzy jeszcze czegoś nie zaliczyli i będą barażować, połamania piór i powodzenia!!

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Zapraszam na dziennikarstwo na KUL, raj dla leserów - wybije się chyba nawet powyżej 4,0, podczas gdy do każdego egzeminu uczyłem się na dzień przed. Dodatkowo ZERO sprawdzianów podczas semestru. Dobrze, że chociaż pracę licencjacką mam do napisania, bo bym się zanudził.

Link to comment
hehe, takie nudy to w to mi graj :D

u mnie też na Politechnice Świętokrzyskiej luuuzik :D

Mnie to średnio odpowiada, spodziewałem się czegoś więcej niż w LO. Właściwie to jestem już na tych studiach tylko dla papierka... Jedyny plus to filozofia, którą się trochę zainteresowałem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...