Jump to content
  • entries
    278
  • comments
    4,642
  • views
    200,203

Ile wart był Grosik?


Castiel

321 views

 Share

184ea3834b3b680414842779071d2f80.jpg

Odpowiedź na to pytanie zapewne poznamy w trakcie wiosennej rundy naszej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok będzie bronić trzy punktowej przewagi nad Legią i Wisłą. Jak na skuteczność tej walki przełoży się strata ważnego ogniwa zespołu trenera Probierza? Wydaje mi się, że brak Grosickiego będzie odczuwalny. Tym bardziej, jeśli w Białymstoku nie pojawi się jego wartościowy następca, bo chyba nikt nie traktuje w takiej kategorii Bartłomieja Grzelaka, piłkarza kontuzjogennego i mającego problemy z utrzymaniem dobrej formy, który najczęściej potrafi się należycie zmobilizować na dwa, trzy spotkania w rundzie, a to za mało, żeby zastąpić Grosika.

1254624108125.jpg

Pozostali piłkarze, którzy odeszli to raczej zawodnicy, których straty nikt tak naprawdę nie zauważy, no może za wyjątkiem odsuniętego do zespołu Młodej Ekstraklasy Przemysława Trytki. Natomiast dwóch obcokrajowców, którzy dołączyli do zespołu z Podlasia, czyli pomocnik Ermin Seratlić i obrońca Luka Pejović, to jak zawsze wielka niewiadoma. Pejović to według statystyk solidny obrońca i jeśli grę w Jadze potraktuje poważnie to okaże się wzmocnieniem, natomiast Seratlić wydaje się być młodym i utalentowanym zawodnikiem i miejmy nadzieję, że zaprezentuje się na miarę tego, czego się od niego oczekuje. Ostatecznie niestety nie doszedł do skutku transfer Kamila Poźniaka z Bełchatowa, ale to może i lepiej, bo wygląda na to, że sam zawodnik nie bardzo wie czego chce.

grzelak_bartlomiej.jpg

Aktualnie potencjał kadrowy lidera jest raczej mniejszy niż jesienią, ale okienko jeszcze trwa i kilku zawodników pojawia się w medialnych doniesieniach w kontekście transferu do Jagiellonii, więc na ten moment nie ma co ferować wyroków. I tylko Grosika żal?

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...