Jump to content
  • entries
    22
  • comments
    28
  • views
    11,847

GC #15: EpicBattleCry dobił setki.


Zdenio

190 views

 Share

GamingMatters_EBCBehindTheScreams.jpg

Tytuł wielu z Was może niewiele mówić, choć tak naprawdę trudno mi ocenić ilu polskich graczy słucha najlepszego podcastu o grach wideo ever. W każdym razie - trójka prowadzących zebrała się już po raz setny, by komentować wydarzenia i zjawiska związane z szeroko pojętym gamingiem. Podcastu EpicBattleCry słucham od odcinka pięćdziesiątego któregoś.

Nie jestem szczególnym fanem podcastów, to właściwie jedyny, którego słucham regularnie. Chłopaki z EBA przyciągnęli moją uwagę nie tylko bardzo fajnym prowadzeniem rozmów - jajcarsko i na luzie, ale kiedy trzeba, to w stu procentach poważnie, że naprawdę czuć ich zaangażowanie. Słuchając ich komentarzy czuć, że gry naprawdę są ich pasją. Kudos dla nich, że bardzo często poruszają z pozoru drobne tematy i głośno krzyczą, że im się coś nie podoba. Zawsze trafiają w sedno. Być może lubię ich właśnie dlatego, że w większości przypadków mamy podobne zdanie (tak, drogie kontrolery ruchowe, o was mówię). Podcast ten udowadnia, że branża gier to chyba niewyczerpalna kopalnia tematów do ciekawych konwersacji. Podoba mi się również, że nie zamykają się tylko w temacie gier jako takich, ale dyskutują też o nowych sprzętach, technologiach, dziwnych strategiach poszczególnych wydawców etc.

Cotygodniowy podcast ukazuje się na stronie EpicBattleAxe, która również wyróżnia się na tle innych, głównie naciskiem na udział społeczności w jej tworzeniu (społeczności, w której trolle nie występują, bo od razu są odstrzeliwane). Można tam znaleźć najważniejsze newsy, komentarze, wrażenia z wersji demonstracyjnych i forum z ciekawymi dyskusjami nie tylko na temat samych gier, ale też przeróżnych procesów, trendów zauważalnych w branży itp.

Czyżbym o czymś zapomniał? Hm... Ach, tak - oczywiście, link do setnego odcinka EBC:

http://epicbattleaxe.com/ebc-skirmish-100-make-them-stop/

DK, Tony, Brent, keep up the good work! Long live EpicBattleCry!

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...