Jump to content

Takie tam...

  • entries
    76
  • comments
    166
  • views
    27,472

Troche tego i owego ... ;/


Artox

331 views

 Share

No ja już tego nie wytrzymam . Wczoraj dostałem niestety tzw."kape"(jedynke dla nie kumatych) za to że przez święta nie odrobiłem dość ważnej pracy domowej . Niestety ale to obniżyło mi ocene półroczną z 4 na 3+ :wacko: . Ale nie o to chodzi od jakiegoś czasu rodzice zaczęli mi robić wykłady jak to ja dużo siedze przed komputerem , że komputer to całe zło świata i że KOMPUTER zjadł mi mózg (oczywiście w przenośni :icon_wink: ) . Strasznie mnie to irytuje . Na dodatek jeszcze mówią mi że nic nie potrafie na komputerze zrobić TYLKO grać tok myślenia jest taki : "Tyle czasu siedzi przed komputerem a nic nie potrafi na nim zrobić " , a jeżeli coś sie zepsuje czy zawiesi to odrazu jest wołanie mnie tzn. "Przyszła koza do woza" oczywiście pomagam . Ale ja przecież nie zawalam szkoły , nie pale , nie pije TYLKO poprostu chce się po szkole zrelaksować 2 czy 3 godzinki przed komputerem i jest mi wmawiane że jestem uzależniony :krecka_dostal: . Czy wy też macie takie sytuacje w domu ? Piszcie w komentarzach ;)

 Share

13 Comments


Recommended Comments

Rozerwac mozna sie tylko raz, potem tylko ktos cie moze pozbierac.

Moi starsi nie maja jakos problemow z moim przesiadywaniem przed kompem.

Moze dlatego, ze nie naduzywam go do gier <mysli>

Link to comment

Ehh ... widze że nie ma zrozumienia ale cóż Life Is Brutal . Ja naprawde nie jestem uzależniony do ch*ja . Kolegów mam ale co mi z tego że w zime 100% z nich siedzi przed kompem . I już tłumaczyłem wam że używam komputera nie tylko do gier ;) Boże , czytanie ze zrozumieniem nie boli .

Link to comment

Wiesz, często mówi się co innego niż jest. Też tak kiedyś miałem, siedziałem parę godzin dziennie przy kompie, byłem uzależniony lecz temu oczywiście zaprzeczałem. Wyciągnął mnie sport, koledzy. Poza tym trochę dojrzałem i zauważyłem że granie jest świetną rozrywką lecz prawie nic w życiu nie daje.

Link to comment

P.S : @GUT Ty napewno w zime -10 i napewno grasz w piłke czy co tam , może mieszkasz w mieście ale ja niestety mieszkam na wsi a tu nie ma sal gimnastycznych itp. więc nie ma innego wyjścia , górek do zjeżdżania też jak na lekarstwo :)

Link to comment

Tak mieszkam w mieście (w Warszawie) więc mam farta. A nie pomyślałeś by... iść do kumpli pograć na kompie? To dopiero- ty sobie grasz a stara się nie czepia :diabelek::happy:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...