Jump to content
  • entries
    199
  • comments
    775
  • views
    67,505

Nadzieje Spriggsa 2011 w tematyce gier.


Spriggs

149 views

 Share

Skoro Opti walnął taki wpis to czemu nie ja ? :)

1: Mass Effect 3. Po sukcesach jakie odniosły poprzednie dwie części. Mam wielkie nadzieje jak i oczekiwania po trzeciej części, zjada mnie ciekawość czy ludzkość zostanie uratowana przed żniwiarzami. :) Mam też nadzieje że powrócą do systemu rozwoju umiejętności postaci znanego nam z ME1. :) Albo poszerzą ten z dwójki albo coś nowego.

2: Duke Nukem Forever. Tutaj krótko. Jeśli 1 kwietnia rzeczywiście okaże się dniem premiery. To lecę do sklepu kupić ! Jak nie. To nie robię sobie nadziei. Końcu Duke był bardzo długo odkładany. ;)

3: Dragon Age 2. Cóż, nie skończyłem jeszcze jedynki z dodatkami ale mam zamiar za to się zabrać. Ale widząc gameplaye z dwójki, mam wrażenie że jest bardziej nastawiona na casual play. :)

4: Gothic: Dzieje Khorinis / Złote Wrota / Czas Zapłaty. Te modyfikacje zapowiadają się niesamowicie i są jedynymi które próbę czasu przetrwały. Większość projektów tych dobrych już upadła. Tyle te zostały. :)

5: Warhammer 40.000 Dawn of War 2 Retribution. Nie miałem okazji jeszcze zagrać w podstawkę z Chaos Rising. Ale mam nadzieje niedługo się za to zabrać, a Retribution szykuje się bardzo dobrze.

6: Wiedźmin 2 Zabójcy Królów. Grałem w pierwszą część, pomimo iż ma dużo bugów to całkiem przyjemna gra.

Było za mało czasu by pochędożyć się z kurtyzanami hehe. :trollface:

Jak coś przyjdzie mi do głowy to edytuje. :P

 Share

5 Comments


Recommended Comments

"Gothic: Dzieje Khorinis / Złote Wrota / Czas Zapłaty"

a wielka wojna :D?

Na wielką wojnę jakoś tak specjalnie nie oczekuje. Powód jest taki, że za dużo tam nakombinowano i w becie ciężko było mi się połapać prawdę mówiąc. Owszem względem fabularnym dobra modyfikacja. Ale względem technicznym. Na siłę wpychanie wielu czynników, które z czasem mogą okazać się nie przydatne.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...