Jump to content
  • entries
    44
  • comments
    259
  • views
    29,823

Promocje w markecie część 4


L1zard

397 views

Dziś miałem kiepski dzień. Widok 2 spierniczających autobusów podczas czekania na tramwaj który się spóźniał bezcenny,niestety tramwaj przyjechał i musiałem się udać tam skąd ludzie wracają...tfu co ja mówię nie wracają.:) Dobrze że chociaż wróciłem do domu:) Zamówiłem pizzę i nastrój mi się poprawił. :trollface: :trollface:

CARREFOUR

Mam dobrą wiadomość dla fanów CALL OF DUTY którzy jeszcze nie zakupili BLACK OPS'a. Otóż w carrefour(info pochodzi ze sklepu na dw.wileńskim) COD BO kosztuje 89.99zł wieć chyba najtaniej w Polsce. Ciekawych propozycji ciąg dalszy:gry z pomarańczowej kolekcji klasyki za 20zł,ea classic za 40zł,Polskie imperium od krzyżaków do potopu za obiecane 60zł i właściwie to by było na tyle. Cena two worlds II podniosła się ze 99 na 109zł a rajdu Polski w ogóle nie znalazłem.

MEDIA MARKT

W MEDIA MARKT MARKI (www.mediamarkt.pl <---sprawdź czy w market w twojej okolicy też ma te promocje) interesującą promocją są:Zestaw 2 gier MEDAL OF HONOR(2010)+BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 za 149zł w porównaniu sam MEDAL OF HONOR kosztuje 120zł więc jest to najlepsza promocja dla fanów FPS,podobnie jest z fanami kopania i "dawania gazu do dechy" Zestaw 2 gier FIFA11 + NEED FOR SPEED HOT PURSUIT za 149zł sama fifa11 za 119zł ,za 34.90zł gry z serii "best of activision" np.gun,call of duty 1+united offensive,2 (jeżeli nie masz tych części polecam je kupić),sims 3 w uber wydaniu pamiątkowym za 99zł.

SATURN

taka sama promocja z zestawem 2 gier .

I chyba tyle. Nie podawałem info o ps3 i xbox360 jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o promocjach na te platformy obczaj strony internetowe carrefour,media markt i saturn.

Mam nadzieję że pomogłem w zakupach przedświątecznych:)

BTW. Co dostaliście od Mikołaja na Mikołajki? Ja znowu skarpety...Co roku tak samo. Ale odbiłem sobie z kumplami na KEBABIE :trollface: :trollface:

A i bonus BLACK OPS jest nadal nie grywalny (directx mnie nie lubi :rage:) więc jeżeli już kupicie BLACK OPS w carrefourze za 89.99, to zainstalujcie gdzieś po świętach:)

10 Comments


Recommended Comments

RAMZESXIII- Nie wiem jak z pomarańczową kolekcją bo nie ma w gazetce ale ea classic od 1.12 do 13-12 .Podejrzewam że pomarańczowa zmieni cenę jak się kapną po ile chodzą w media markt i saturnie:)

Link to comment

Toż gry z PKK w Carrefour kosztowały wcześniej 20 złotych. Żadna mi tam promocja (chyba, że kosztuje tyle też ten nowy czteropak gier, co wcześniej po 30 zł kosztował, to wtedy jakaś tam promocja jest).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...