Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    629
  • views
    41,642

Pogoń za... czym?


komi89

301 views

Były transfery. Był dobry trener. Były plany awansu do ekstraklasy. Tymczasem...

Jadąc dziś na uczelnię, słuchając RMF FM(przepraszam za reklamę), faktów o 8 rano... Tam moją uwagę przyciągnął tytuł newsa: Jak Grzegorz chciał zostać piłkarzem. Otóż, jakiś redaktor (zapewne o imieniu Grzegorz) wysłał swoje CV do bardzo znanego klubu I ligi: POGONI SZCZECIN. Twierdził, że na stronie internetowej przeczytał, że szukają zawodników do I zespołu. Ja osobiście przejrzałem ta stronę, nic takiego nie znalazłem. Ale mniejsza o to. Ów Grzesiu, kontakt z piłką miał ostatnio w liceum. Wyczynowo podobno nigdy nie grał.

I wtedy głos zabrał jakiś działacz związany z Pogonią: owszem, każdy może zgłosić swoją kandydaturę, pod koniec listopada zostanie rozegrany jakiś mecz i najlepsi zawodnicy być może zostaną w Pogoni.

Ja się pytam, czy klub organizujący castingi na graczy jest w stanie awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce? Śmiej powątpiewać...

6 Comments


Recommended Comments

Swojego czasu grałem w młodzikach Znicza Pruszków, na studiach mi nie idzie. Może będzie drugi taki casting? Już wiem skąd pomysł Konami na tak szybkie wejście do jakiegoś klubu w Become A Legend ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...