Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    629
  • views
    41,642

Dlaczego Ulatowski nie dał rady?


komi89

281 views

Miał wszystko. Praktycznie nieograniczony budżet na transfery, spokojnego i poukładanego szefa, dobrą drużynę. Jednak nie podołał.

Cracovia ma bardzo dobry skład jak na ekstraklasę. Mierzejewski, Polczak, Saidi, Matusiak, Ślusarski, Suvorov, Radomski to byli lub obecni reprezentanci swoich krajów. Jarabica miał iść do Sparty Praga. Janus był wyróżniającym zawodnikiem w PGE. Jednak takich zawodników stać jedynie na.. 16 miejsce w tabeli. Nie bogato...

Moim zdaniem tym zawodnikom nie brakuje niczego oprócz... trenera. Ulatowski moim zdaniem jest baaardzo przeciętnym trenerem. "Sukcesy" jakie osiągał z poprzednimi zespołami były wypracowane przez jego poprzedników. W Zagłębiu wszystko poukładał Michniewicz, w PGR Janas. Ulatowski pod wszystkim się tylko podpisał. A Cracovia potrzebowała innego szkoleniowca, doświadczonego. Nie takiego, który potrafi przyjść na gotowe i nic od siebie nie dodać. Dlatego profesorowi Filipiakowi zaproponowałbym... Michniewicza. To nic, że kilka lat nie pracował w zawodzie. On jest przygotowany na takie wyzwanie.

Krótko: odpowiedź na pytanie w tytule może być tylko jedna: Ulatowski słabym trenerem jest. I tyle w temacie.

2 Comments


Recommended Comments

No ale z drugiej strony jak popatrzeć na to, jakie błędy popełniają gracze Cracovii, to trzeba się zastanowić jakim materiałem tak naprawdę dysponuje trener. Ich błąd, że Lenczyka się pozbyli.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...