Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkdarius

Karta Graficzna

Polecane posty

Witam rozglądam się za nową kartą graficzną, bo mój gtx650 już czasem sobie nie razi ale jeszcze w Wiedźmina 3 na średnio wysokich mam 30k/s+/-.

Chciał bym zasięgnąć czyjejś porady donośnie karty graficznej, bo już dawno nie siedzę w temacie, a nie chcę w ciemno kupować.

Budżet to +/-800zł. 

Obecny komp w sygnaturce. ;)

A i prosił bym o karty z Ge Force, bo Radeony mi jakoś nie pasują poza tym, od początku jestem na Ge Force.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kartę od nVidii, to w takim budżecie jedyny słuszny wybór to GTX 1050 Ti - jako taką opłacalność prezentują jedynie najtańsze modele poniżej 700 zł, które raczej Ci nie zaimponują pod względem kultury pracy.
W każdym razie IMHO trochę głupio odrzucać Radeony - co prawda do RX 470 4GB musiałbyś nieco dopłacić (w proline MSI kosztuje obecnie raptem 850 zł co sprawia, że półśrodkami pokroju Gigabyte'a nie ma sensu zawracać sobie głowy), ale tak wyraźnie wyższą wydajność (klik) ciężko zignorować.

Niezależnie od wyboru - Twój monitor posiada wejście cyfrowe? Bo karty obecnej generacji nie wypluwają sygnału analogowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście sam wymieniam GTX 650 na RX 470 więc to będzie ogromny skok - swoją drogą jak ty wyciągasz tyle na wieśku 3  skoro ja na 650 mam czasem ostre ściny na ledwie średnich.

Co do radeona - całe życie wierny zielonym postanowiłem się przełamać więc "come on" we dwójkę raźniej :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek będzie dla Ciebie najlepszym wyborem i nie kieruj się jakimiś stereotypami czy brakiem doświadczenia z AMD. Bierze się zawsze to co w danym momencie wypada najkorzystniej w danym przedziale cenowym. To masz tak samo jak z ubezpieczeniami samochodów, co z tego, że siedzisz 10 lat w Alianz jak w następnym roku w Aviva będziesz miał 100zł taniej itd itd. To elektronika, tutaj szybko wszystko się zmienia i trzeba za tym nadążać. Nie ma tu miejsca na sentymenty. Ja nie jestem ani za zielonymi, ani za czerwonymi. Miałem najpierw Riva TNT2, później 5900XT, 7600GT, HD 4870, GTX 670 i teraz znów radek RX 480. Nigdy nie miałem odczucia w stylu "a było trzeba brać tych drugich".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 23:08, d_j_siwy napisał:

swoją drogą jak ty wyciągasz tyle na wieśku 3  skoro ja na 650 mam czasem ostre ściny na ledwie średnich.

Ustawiłem na zero cienie i gęstość trawy wyświetlanej, reszta ustawień to średnie/wysokie. Trochę innych ustawień nie potrzebnych, ustawałem na średnie, niskie lub wyłączyłem całkiem.

I mam 30 plus/minus. Czasem się zdarzy że jest spadek do 25 ale to jak jest jakiś dym czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...