Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

endrej

Komputer do gier do 4300zł

Polecane posty

  • Budżet na komputer: do 4300zł
  • Części do kupienia: Cały zestaw PC (wszystkie)
  • Czy wliczyć system w cenę: Tak
  • Zastosowanie komputera: Gry
  • Preferowany sklep: Obojętnie
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): Jeszcze nie mam, będę dokupować i dostosuję się do złącz PC
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie
  • Termin zakupu komputera: Jak najszybciej
  • Dodatkowe uwagi: Chciałbym komputer z gwarancją, nie chcę sam szukać usterek w częściach. Interesuje mnie komp jako całość, złożony. Znalazłem taką ofertę, najtaniej z tego co szukałem (chyba że macie jakieś inne propozycje ze sklepów) - komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że takie gotowe komputery to trochę kot w worku - nie wiesz jaki dostaniesz dysk twardy i jaki SSD, a na obrazku masz np. fatalny model Kingston V300. Lepiej złożyć coś na własną rękę, wtedy wiesz co kupujesz, można wsadzić części takie jak chcesz a nie kupować w ciemno. 

Może masz u siebie w pobliżu oddział jakiegoś internetowego sklepu? To jakby się coś zepsuło, to byś po prostu tam zawoził sprzęt do diagnostyki i ewentualnej naprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gotowców to nie bardzo. Bo generalnie lepiej nawet ze względu na gwarancję kupować "składaka". Tutaj masz pewnie gwarancję na 2 lata na całość. Zepsuje Ci się byle pierdoła i musisz oddawać cały komputer do serwisu. A kupując składaka na większość, przynajmniej tych kluczowych i najdroższych podzespołów będziesz miał 3-5 lat gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, endrej napisał:


Nie mam nic, totalna wiocha u mnie.

Kurier pewnie dotrze. ;)

Jak bardzo spieszy Ci się z zakupem? Jeśli możesz poczekać do premiery procesorów AMD ZEN (koniec lutego/początek marca), to raczej lepiej się wstrzymaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ationx napisał:

Z gotowców to nie bardzo. Bo generalnie lepiej nawet ze względu na gwarancję kupować "składaka". Tutaj masz pewnie gwarancję na 2 lata na całość. Zepsuje Ci się byle pierdoła i musisz oddawać cały komputer do serwisu. A kupując składaka na większość, przynajmniej tych kluczowych i najdroższych podzespołów będziesz miał 3-5 lat gwarancji.

No tak ale będę musiał wiedzieć co się zepsuło. Ja tego nie ogarniam za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś zepsuje to najwyżej zapytasz na forum, ludzie pomogą zdiagnozować usterkę, a jak się nie da to oddasz do jakiegoś serwisu, zapłacisz trochę grosza i będziesz wiedział jaki podzespół odesłać na gwarancje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, endrej napisał:

Termin zakupu komputera: Jak najszybciej

A jakieś konkrety? Bo generalnie w przeciągu 2 tygodni AMD powinno pokazać na nowe procesory, także wypadałoby chociaż do tego czasu poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ale teraz i tak zadebiutują tylko Ryzen 7, które na ceny Core i5 raczej zbytnio nie wpłyną, przynajmniej patrząc po cenach sugerowanych:

AMD Ryzen 7 1800X - 2499 PLN
AMD Ryzen 7 1700X - 1939 PLN
AMD Ryzen 7 1700 - 1589 PLN

Na słabsze Ryzeny sobie jeszcze poczekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dirian napisał:

AMD Ryzen 7 1700 - 1589 PLN

To jest cena niższa od i7 7700K. Jeśli Ryzeny będą dostatecznie mocne, to Intel będzie musiał obniżyć tą cenę, a to pociągnie za sobą cały łańcuszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...