Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2016

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2016

BONUSY:

1. Kod do serwisu G2A.com o wartości 5 zł.

2. Kod bonusowy do World of Tanks (Valentine II, miejsce w garażu, 3 dni premium).

3. Kod zaproszeniowy do World of Warships (Tachibana, 1 dzień premium, 300 dublonów)

PEŁNE WERSJE

5. Guilty Gear Isuka (Steam)

4. Rats - Time is running out! (Steam)

3. UFO: Kolejne starcie PL

2. UFO: Decydujące starcie PL

1. UFO: Bitwa o Marsa PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guilty Gear Isuka (Steam) - :brawa:super - bardzo się cieszę, gdyż od czasów Amigi miałem niewiele okazji, by grać w bijatyki 2D; wyjątkiem jest pewna gra z bohaterami z uniwersum DC np. z Supermanem i Batmanem (tak na marginesie "Injustice" mam w swoich grach ulubionych - na moim profilu);

Rats - Time is running out! (Steam) - :rolleyes: coż ... może komuś się spodoba ...

UFO: Kolejne starcie PL; UFO: Decydujące starcie PL; UFO: Bitwa o Marsa PL - :icon_cool: kolejna pozycja z moich ulubionych gier (chodzi mi o poprzedniczkę tych tytułów, czyli "UFO: Enemy Unknown") ... w każdym razie cieszę się z dwóch powodów: jest to strategia + można walczyć z niecnymi ufoludkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z grą Ufo Aftermath (Kolejne Starcie). W zasadzie gra działa doskonale. Tak w każdym razie myślę, bo nie przeszedłem przez tutorial. Dlaczego? Nie widać wskaźnika myszy. "Jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie" jakby zaśpiewał Wodecki. Nie da się świadomie w nic kliknąć, a nawet samo wyjście z gry to już wyzwanie. Instalowałem na laptopie w Win7. Kiedyś już grałem w tę grę pod WinXP i było super, a na siódemce są jaja. Jest gdzieś do tego jakaś łatka? Ktoś potrafi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFO: Aftershock (w wersji polskiej: UFO: Kolejne Starcie ze Złymi Kosmitami z Innej Galaktyki, albo jakoś tak) to jedna z trzech najlepszych gier, w jakie grałem w życiu. Polecam zwłaszcza w połączeniu z ACM Modem: http://www.strategycore.co.uk/forums/topic/7314-acm-ufo-aftershock/

Natomiast poprzednika, czyli UFO: Aftermath, polecam olać. Jest to gra podobna, ale strasznie niedorobiona. Można obadać z ciekawości już po zostaniu fanem.

Co do UFO: Afterlight, to kwestia gustu. Gra jest jednak bardzo solidna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie . po zalogowaniu na stronie kody do World of tanks są niedostępne.

W numerze 11/2016 deklarujecie , że jest kod na valentine 2 ważny do 31.12.2016- tego  po prostu nie ma.

Nowy kod jest niedostępny.

Ps . Macie najdziwniejsze forum świata . Nie można pisać w starych wątkach , tylko trzeba zaśmiecać wszystko nowymi tematami , które nie wiadomo jak funkcjonują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...