Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kin1313

Skins (2007-2013)

Polecane posty

tumblr_lhmhsz43uG1qcszpjo1_500.jpg

 

Kumple to brytyjski serial opowiadający o losach dorastającej angielskiej młodzieży. Każdy odcinek skupia się na jednym z bohaterów i porusza kontrowersyjne kwestie, które dotyczą ludzi młodych. Nie ma tutaj ugrzecznienia rodem z amerykańskich seriali i filmów o nastolatkach. Wszystko podane jest w miarę dosłownie. Serial składa się z 6 sezonów, po 2 sezony na każdą generację. Z każdą nową generacją obsada zostaje wymieniona i możemy obserwować nowy rocznik. Dodatkowo powstało 6 odcinków typu kilka lat później, skupiających się na postaciach Effy, Cooka i Cassie.

Obsada:

  • Kaya Scodelario jako Effy Stonem
  • Nicholas Hoult jako Tony Stonem
  • Hannah Murray jako Cassie Ainsworth
  • Joe Dempsie jako Chris Miles
  • April Pearson jako Michelle Richardson
  • Lily Loveless jako Naomi Campbell
  • Mike Bailey jako Sid Jenkins
  • Jack O'Connell jako James Cook
   

Mimo, że serial widziałem kilka lat temu to chętnie do niego wracam. Takich osobliwości jak bohaterowie Kumpli trudno by było doszukać się w serialach dla młodzieży, jednakże łatwo się z nimi identyfikować (niekoniecznie naśladować).

Serial jest u nas bardzo popularny, ale być może ktoś jeszcze go nie widział. W każdym bądź razie zapraszam do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w ostatnią niedzielę oglądałem do końca ostatnią generację. Serial całkiem ciekawy, choć im dalej w las tym bardziej te problemy wydają się przedramatyzowane, choć może to ja się stary robię i nie trafiają już do mnie nastoletnie dylematy (uhuhuu kocham was obu, ale nie będę z żadnym z was bo was niszczę emocjonalnie -_-') <- niestety ale chyba nikogo z ostatniej ekipy nie udało mi się polubić. 

Polecam za to ostatni sezon, bo skupia kilku osobach z pierwszych 2 'generacji' i ich perypetiach w dorosłym życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...