Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szeptmccoy

Terminarz

Polecane posty

Czy byłoby możliwe podanie chociażby PRZYBLIŻONEGO terminu pojawiania się kolejnych zadań dla akademii? Przyznam, że cierpię na nadmiar mocy twórczej i co chwilę zaglądam na forum w nadziei na nowe zadanie, co na dłuższą metę jest uciążliwe i deprymujące.

Pozdrawiam

Szept

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczekajmy na zakończenie obecnego zadania? Na opowiadanie w klimacie AC Syndicate jest czas do 3 grudnia. Nie oczekujmy, że "żyri" da nam kilka zadań na raz. Mnie osobiście jest ciężko wygospodarować czas by napisać ten jeden tekst, który do łatwych nie należy. Cierpliwości :) Jestem pewien, że będzie co robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale z drugiej strony aby wziąć w nim udział trzeba być członkiem Akademii. A to na szpile jest (przynajmniej w Gamma) aktualne przez cały semestr więc nie ma z nim pośpiechu. Więc tak jakby oba zadania są "dla chętnych" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja raczej nie zatrudniła dodatkowych pracowników do obsługi CDAkademii, a poza "naszą" akademią prowadzą jeszcze działalność dodatkową - miesięcznik - i to w okresie żniw w branży gier. ;) Raczej nie będą dodawać sobie więcej pracy. Myślę że po świętach będziemy zajęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma po co ustalać sztywnych terminów, bo ewentualne zmiany daty czy na wcześniejszą, czy na późniejszą, zapewne wzbudziłyby straszny lament.

I dzięki temu my nie mamy żadnych deadlinów i możemy oddawać akademiczne prace kiedy chcemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raynax

Trochę nekromanckiej magii i "wułala": http://www.cdaction....-syndicate.html

No chyba, że nie o to chodziło to przepraszam. Samotne eksperymenty w jaskiniach mają zły wpływ na funkcjonowanie między ludźmi wink_prosty.gif

@Kacperov

Sorry, nie zauważyłem, że już wkleiłeś :D Jednak przedawkowałem suszone żaby. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raynax

Trochę nekromanckiej magii i "wułala": http://www.cdaction....-syndicate.html

No chyba, że nie o to chodziło to przepraszam. Samotne eksperymenty w jaskiniach mają zły wpływ na funkcjonowanie między ludźmi wink_prosty.gif

@Kacperov

Sorry, nie zauważyłem, że już wkleiłeś biggrin_prosty.gif Jednak przedawkowałem suszone żaby. lol.gif

Użycz mi swych mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raynax

Droga nekromanty jest trudna. Konieczna jest predestynacja. Ma to chyba coś wspólnego z destylacją... Bo produkty destylacji pomagają poznać predestynację. W każdym bądź razie warto, bo... można bezkarnie robić: BUAHAHAHAHAHA!!!

Eeee tam, nie słuchaj go. Po prostu zrobiłem durnowaty test osobowości RPG, a jego wynik wkleiłem w sygnaturkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę namiary tego tekstu, jestem ciekawy co mi wyjdzie. Obstawiam paladyna...ale kto wie;)

P.S Żeby offtopu nie robić... poproszę nowe zadanie, bo już nie mogę się doczekać.

P.P.S Znalazłem ten test;) Nie ma paladyna nie ma kaski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADAM! (a w drodze jest jeszcze konkurs z nagrodami, ale cicho sza :P).

Co do "przybliżonych terminów"... to śliska sprawa. Mamy ograniczone moce przerobowe, a różne rzeczy mogą po drodze "wypadać" (to trafi się jakiś bardziej intensywny deadline, to ktoś weźmie urlop albo wyruszy na wyjazd służbowy...). Nic nie obiecuję, ale postaramy się nieco zmniejszyć interwał między kolejnymi zadaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...