kaftann

Forumowicze
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kaftann

 • Tytuł
  Krasnolud
 • Urodziny 18.04.1991

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://youtube.com/vaulttvpl
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  muzyk, movie-maker

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Inne

Ostatnie wizyty

3321 wyświetleń profilu
 1. Taktyczna, nagradzająca satysfakcją rozgrywka. Definitywnie konkurent dla topornego H1Z1. Nie da się ukryć, że grze pomaga fakt, iż od początku budowano ją jako taktyczną strzelaninę Battle Royale.
 2. W filmie znajdziecie również konkurs na kopię Escape From Tarkov do wygrania! Mój kanał definitywnie spopularyzowały bardzo gry survivalowe, zwłaszcza to, że montuję je w nietuzinkowy, pełen serialowo-filmowego klimatu sposób. Nie inaczej jest z nowo przybyłym Escape From Tarkov, który przed chwilą wylądował na łamach mojego kanału. Sama gra, w formie Alpha, nie oferuje wiele. Fakt, modyfikacja broni i grafika wyglądają bardzo przyzwoicie, ale system rozgrywki jest jak na razie schematyczny i bardzo powtarzalny. Może to i lepiej? Zobaczymy jak będzie w przypadku, gdy pojawi się tryb Free Roam i możliwość zwiedzania świata, w przeciwieństwie do spaceru po niewielkich instancjach.
 3. Film zawiera pierwsze chwile rozgrywki oraz konkurs na klucz steam do gry! Prosta, ale jakże satysfakcjonująca i wciągają jak dobry odkurzacz! Przystępna mechanika sprawia, że tytuł jest idealną casualową relaksacją grową w sam raz na gamingowy wieczór.
 4. Wygłupy z niezwykle ciekawej darmowej grze na Steam
 5. SROMOTNY WPIERDZIEL - Tiger Knight

  Humorystyczny materiał z jednej z definitywnie najciekawszych darmowych gier dostępnych na Steamie. Gigantycznie obszerna mimo bycia grą darmową. Epickie bitwy, potyczki i pojedynki, niezwykle bogaty rozwój postaci oraz armii, tworzenie postaci, elementy fabularno-historyczne i wiele więcej!
 6. ŚWIETNA DARMOWA GRA - Tiger Knight

  Humorystyczny materiał z jednej z definitywnie najciekawszych darmowych gier dostępnych na Steamie. Gigantycznie obszerna mimo bycia grą darmową. Epickie bitwy, potyczki i pojedynki, niezwykle bogaty rozwój postaci oraz armii, tworzenie postaci, elementy fabularno-historyczne i wiele więcej!
 7. NOWY POCZĄTEK - The Division

  A nuż komuś podejdzie klimatyczny styl, w jakim montuję te filmy, niczym serial.
 8. W filmie znajdziecie spolszczenie (polskie napisy) mojego autorstwa, na DZIEŃ PO PREMIERZE (spolszczenia wychodzą średnio miesiąc-dwa po premierze epizodu) w razie, gdyby ktoś chciał się zapoznać fabułą, a miał problemy ze zrozumieniem angielskiego.
 9. Last Survivor +33 KLUCZE STEAM

  Odcinek 1 +3 Klucze Steam Odcinek 2 +30 Kluczy Steam
 10. H1Z1 - NA OTWARTYM POLU

 11. MUSIEĆ NIE ZNACZY MÓC - H1Z1

  ● Jeśli materiał się wam spodobał, więc moich filmów z H1Z1 King of the Kill obejrzycie klikając tutaj. ● Jeśli chcecie zobaczyć więcej montowanych przeze mnie filmów z gier akcji, survivali lub tytułów fabularnych, w odcinkach zmontowanych z klasą, zapraszam serdecznie do subskrypcji mojego kanału YouTube i zostania widzem. ● Znajdziecie mnie również na Facebooku.