kaftann

Forumowicze
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kaftann

 • Tytuł
  Krasnolud
 • Urodziny 18.04.1991

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://youtube.com/vaulttvpl
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  muzyk, movie-maker

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Inne

Ostatnie wizyty

3275 wyświetleń profilu
 1. W filmie znajdziecie również konkurs na kopię Escape From Tarkov do wygrania! Mój kanał definitywnie spopularyzowały bardzo gry survivalowe, zwłaszcza to, że montuję je w nietuzinkowy, pełen serialowo-filmowego klimatu sposób. Nie inaczej jest z nowo przybyłym Escape From Tarkov, który przed chwilą wylądował na łamach mojego kanału. Sama gra, w formie Alpha, nie oferuje wiele. Fakt, modyfikacja broni i grafika wyglądają bardzo przyzwoicie, ale system rozgrywki jest jak na razie schematyczny i bardzo powtarzalny. Może to i lepiej? Zobaczymy jak będzie w przypadku, gdy pojawi się tryb Free Roam i możliwość zwiedzania świata, w przeciwieństwie do spaceru po niewielkich instancjach.
 2. Film zawiera pierwsze chwile rozgrywki oraz konkurs na klucz steam do gry! Prosta, ale jakże satysfakcjonująca i wciągają jak dobry odkurzacz! Przystępna mechanika sprawia, że tytuł jest idealną casualową relaksacją grową w sam raz na gamingowy wieczór.
 3. Wygłupy z niezwykle ciekawej darmowej grze na Steam
 4. SROMOTNY WPIERDZIEL - Tiger Knight

  Humorystyczny materiał z jednej z definitywnie najciekawszych darmowych gier dostępnych na Steamie. Gigantycznie obszerna mimo bycia grą darmową. Epickie bitwy, potyczki i pojedynki, niezwykle bogaty rozwój postaci oraz armii, tworzenie postaci, elementy fabularno-historyczne i wiele więcej!
 5. ŚWIETNA DARMOWA GRA - Tiger Knight

  Humorystyczny materiał z jednej z definitywnie najciekawszych darmowych gier dostępnych na Steamie. Gigantycznie obszerna mimo bycia grą darmową. Epickie bitwy, potyczki i pojedynki, niezwykle bogaty rozwój postaci oraz armii, tworzenie postaci, elementy fabularno-historyczne i wiele więcej!
 6. NOWY POCZĄTEK - The Division

  A nuż komuś podejdzie klimatyczny styl, w jakim montuję te filmy, niczym serial.
 7. W filmie znajdziecie spolszczenie (polskie napisy) mojego autorstwa, na DZIEŃ PO PREMIERZE (spolszczenia wychodzą średnio miesiąc-dwa po premierze epizodu) w razie, gdyby ktoś chciał się zapoznać fabułą, a miał problemy ze zrozumieniem angielskiego.
 8. Last Survivor +33 KLUCZE STEAM

  Odcinek 1 +3 Klucze Steam Odcinek 2 +30 Kluczy Steam
 9. H1Z1 - NA OTWARTYM POLU

 10. MUSIEĆ NIE ZNACZY MÓC - H1Z1

  ● Jeśli materiał się wam spodobał, więc moich filmów z H1Z1 King of the Kill obejrzycie klikając tutaj. ● Jeśli chcecie zobaczyć więcej montowanych przeze mnie filmów z gier akcji, survivali lub tytułów fabularnych, w odcinkach zmontowanych z klasą, zapraszam serdecznie do subskrypcji mojego kanału YouTube i zostania widzem. ● Znajdziecie mnie również na Facebooku.
 11. H1Z1 - PORADNIK (JAK STRZELAĆ)

  Definitywnie temat, który pojawia się na ustach każdego początkującego gracza w King of the Kill. W materiale nakreśliłem podstawy celowania, mechaniki strzelania oraz architektury sterowania elementami działania broni, takimi jak opad nabojów, czy rozrzut i stosowne tempo strzelania poszczególnymi broniami. Jest wiele mechanicznych niuansów, których na pierwszy rzut oka nie widać, dlatego oparłem przykłady nie tylko na samej teorii, ale również na akcjach wyjętych wprost z meczy, które rozegrałem, dodając do tego stosowne napisy z kluczowymi wskazówkami, do tego przedstawiłem najważniejsze sytuacje w zwolnionym tempie, tak by każdy mógł zauważyć w czym tkwi istota poszczególnych zagrań. ● Jeśli materiał się wam spodobał, więc moich filmów z H1Z1 King of the Kill obejrzycie klikając tutaj. ● Jeśli chcecie zobaczyć więcej montowanych przeze mnie filmów z gier akcji, survivali lub tytułów fabularnych, w odcinkach zmontowanych z klasą, zapraszam serdecznie do subskrypcji mojego kanału YouTube i zostania widzem. ● Znajdziecie mnie również na Facebooku.