Ghost

Ghost
 • Zawartość

  5758
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Ghost

 • Tytuł
  Admin

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  S-F, kino, Star Wars, komiksy

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja

Ostatnie wizyty

80633 wyświetleń profilu
 1. Taka informacja znajduje się na pudełku z płytami. Oprócz tego zwykle na naszej stronie internetowej w newsach związanych z danym numerem też taką informację podajemy.
 2. Nie, nie tam. W piśmie na stronie 128 masz instrukcję co zrobić z kodem do Gwinta.
 3. Proszę o sprawdzenie czy błąd nadal występuje.
 4. Teraz już nigdzie. Kod stracił ważność.
 5. Na C w jakiś katalogu np. "gry" czy na C w katalogu "Program Files"? Bo jeśli ten drugi przypadek to będą problemy z utworzeniem i zapisaniem profilu.
 6. Jeśli przeglądarka internetowa ma włączone jakieś blokery reklam/javaskryptów itp. to może się wyświetlać taki właśnie komunikat. Spróbuj innej przeglądarki.
 7. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2017 BONUSY 3. Kod do serwisu eTutor o wartości 218 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego. 2. Kod aktywujący program antywirusowy F-Secure Safe na 3 urządzeniach na 4 miesiące. 1. Kod do gry Margonem o wartości 70 zł. PEŁNE WERSJE 2. Assassin's Creed: Brotherhood PL/EN (Uplay) 1. Far Cry 3 PL/EN (Uplay)
 8. zainstalowałem Raymana z ostatniego magazynu, ale po kliknięciu na ikonę włączą się tylko kreator aktywacji i pozakończeniu operacji nic się nie włącza. coś poradzisz?

  1. Ghost

   Ghost

   Pisz na reklamacje@cdaction.pl i podaj informacje o swoim komputerze.

   Sterowniki do karty graficznej masz najnowsze?

 9. Tylko na 1 dzień.
 10. Upewnij się, że antywirus/firewall nie blokuje połączenia gry z internetem.
 11. Na nowym też powinien zadziałać pod warunkiem, że użyjesz tych samych danych co przy rejestracji za pierwszym razem.
 12. Musisz na nowo zarejestrować konto w G data i wtedy kod zadziała. Nie działa jako przedłużenie istniejącej subskrypcji.
 13. A może napisz coś konkretniejszego? Bo póki co nie wiem w czym masz problem.
 14. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017 Bonusy 3. Kod do serwisu eTutor o wartości 116 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego. 2. Kod bonusowy o wartości ponad 15 euro do gry Galactic Junk League. 1. Kod dostępu do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Kod ten pozwala również dostać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (http://www.cdaction.pl/news-48442/gwint-wykorzystaj-kod-z-cda-otrzymaj-pierwszego-wiedzmina-na-gogcom.html) Pełne wersje 3. Rayman 3: Hoodlum Havoc ENG 2. Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow PL/ENG 1. Child of Light ENG (Uplay)