Ghost

Ghost
 • Zawartość

  5765
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Ghost

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  S-F, kino, Star Wars, komiksy

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja

Ostatnie wizyty

80834 wyświetleń profilu
 1. Zobaczymy. Na razie mam dużo pracy.
 2. płytę zostawiłem, a gazetą wyrzuciłem i nie wiem jaka jest nazwa kampanii do f secure . proszę o pomoc dzięki

   

 3. Pewnie źle odczytujesz kod. Zrób zdjęcie płyty z widocznym kodem i wyślij na reklamacje@cdaction.pl Pomożemy odczytać.
 4. Chodzi o kod do gry pobrany z naszej strony, czy o kod z płyty?
 5. Kod zawarty na płycie cd-action 2017 nie działa mi co mam zrobić ?

 6. Taka informacja znajduje się na pudełku z płytami. Oprócz tego zwykle na naszej stronie internetowej w newsach związanych z danym numerem też taką informację podajemy.
 7. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2017 4. Guilty Gear X2 #Reload ENG (Steam) 3. Spoiler Alert Collector’s Edition ENG (kod Steam) 2. Prince of Persia: Piaski czasu PL/ENG (DRM Free PL + Uplay ENG) 1. Valiant Hearts: The Great War PL/ENG (kod Uplay)
 8. Nie, nie tam. W piśmie na stronie 128 masz instrukcję co zrobić z kodem do Gwinta.
 9. Proszę o sprawdzenie czy błąd nadal występuje.
 10. Teraz już nigdzie. Kod stracił ważność.
 11. Na C w jakiś katalogu np. "gry" czy na C w katalogu "Program Files"? Bo jeśli ten drugi przypadek to będą problemy z utworzeniem i zapisaniem profilu.
 12. Jeśli przeglądarka internetowa ma włączone jakieś blokery reklam/javaskryptów itp. to może się wyświetlać taki właśnie komunikat. Spróbuj innej przeglądarki.
 13. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2017 BONUSY 3. Kod do serwisu eTutor o wartości 218 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego. 2. Kod aktywujący program antywirusowy F-Secure Safe na 3 urządzeniach na 4 miesiące. 1. Kod do gry Margonem o wartości 70 zł. PEŁNE WERSJE 2. Assassin's Creed: Brotherhood PL/EN (Uplay) 1. Far Cry 3 PL/EN (Uplay)
 14. zainstalowałem Raymana z ostatniego magazynu, ale po kliknięciu na ikonę włączą się tylko kreator aktywacji i pozakończeniu operacji nic się nie włącza. coś poradzisz?

  1. Ghost

   Ghost

   Pisz na reklamacje@cdaction.pl i podaj informacje o swoim komputerze.

   Sterowniki do karty graficznej masz najnowsze?