Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maksv6

Problem z biosem

Polecane posty

Mam nastepujący problem z komputerem

Gdy instalowałem gre z najnowszej płyty cd action wywaliło niebieski ekran potem było gorzej bo tylko pokazywał sie pulpit to wywalało niebieski ekran.Potem włączyłem komputer w trybie awaryjnym i było słychać ciągły dzwięk płyty głównej i też nie zdąrzył się włączyć bo wywaliło niebieski ekran.A teraz gdy go włączam to nic się nie dzieje tylko świeci się kontrolka od dysku i nic się nie dzieje monitor gaśnie i komputer chodzi sobie

Prosze o szybką pomoc

KOMP

Intel Pentium D915 2x2.8

Ati Radeon HD3650 AGP

2gb RAM Kingston

AMI Bios

Powerfox 400w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortron GHN 400W w zupełności wystarczy. Jak jest kod błędu podczas wyświetlania niebieskiego ekranu? Wejdź w narzędzia administracyjne i sprawdź w podglądzie zdarzeń kod po słowie STOP. Jeśli jest tam nazwa pliku, to też ją podaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest tam napisane o tym błędzie jak by go wogóle nie bylo.Gdy wywaliło pierwszy raz niebieski ekran to było napisane

irql_not_less_or_equal

a na dole byl napisany plik win32

Bo gdy później wywalało niebieski ekran to już nic nie pisało tylko był STOP i jakieś liczby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starej karcie wywala nibieski ekran tylko jak się coś dzieje np wlącze internet i gg albo jakąś gre to odrazu wywala albo resetuje więc najprawdopodobniej jest to zailacz

A na nowej karcie najprawdopodobniej nie włącza sie dlatego że ona wymaga osobnego zasilania

Byłem w sklepie kompterowym i sprawdziłem zasilacz dawał za duże napięcie i wymienili mi na nowy i zobaczym co się będzie działo

Mam teraz inny problem nie moge zainstalować sterowników do karty graficznej bo pisze że jest nie właściwy system lub sprzęt.Czy to może być powód uszkodzonej karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowy ale super 1 klasa nie jest bo kasy nie miałem 100zł za niego dałem Modecom 400w.Mam teraz inny problem nie moge zainstalować sterowników do karty graficznej bo pisze że jest nie właściwy system lub sprzęt.Czy to może być powód uszkodzonej karty przez zasilacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze jutro sprawdze to powjem dokładnie ale tak jak mówie ten komputer to jeszcze 1 miesiąc i koniec więc poco inwestować więcej ale prosze o pomoc w sprawie karty bo zasilacz może kiepski ale przynajmniej działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...