Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Jak usunąć niepotrzebny system?

Polecane posty

Małe pytanko. Wiem, jest na nie masa odpowiedzi w necie. Z tym, że większość ogranicza się do "Formatuj!".

Otóż jako mało myślący człowiek po otrzymaniu nowego dysku od wujka tylko go formatowałem pobieżnie i olałem wywalenie drugiego Windowsa etc. zaśmiecając dysk masą badziewia(czyt. grami...). Tylko, że teraz znowu zaczynam żonglować miejscem na dysku żeby coś wrzucić, więc czy jest szansa na wywalenie Windowsa jakoś ręcznie? Bez wywalania WSZYSTKIEGO i formatowania całkowitego?

Tylko mi nie mówcie nic o "boot.ini" bo system jest, bo jest. Nie wykorzystuje go, nie mam z nim problemów, tylko zajmuje 10GB na dysku. A wywalenie go do kosza nie działa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System - XP professional edition 32bit z którego korzystam jest umieszczony na partycji (C:) dysku numer jeden. Z niego właśnie korzystam. Poza tym dysk numer jeden ma drugą partycję z różnym badziewiem.

Jest też dysk numer dwa(F:) i na nim jest XP(edycji nie znam) 32bit. Poza tym na dysku są gry i programy.

Dokładnie to chcę wywalić system z dysku F: Jak już pisałem - nie działa w żaden sposób na komputer(nie mam problemu z wybieraniem jaki system uruchomić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po prostu wywalić katalog z Windowsem i powinno wystarczyć. Pewnie w trybie normalnym wyjdzie, że nie masz uprawnień, ale w awaryjnym już to powinno pójść. Jak nie pójdzie to napisz, to opiszę bardziej skuteczne metody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tylko że ja mam 2 niepotrzebne systemy. 2 na jednej partycji (vista hb i 7 ultimate) i 1 (główny XP Professional) na 2 partycji. Chodzi mi o to żeby wywalić viste i 7. Dodam że opcja formatuj nic niedaje. Czekam na jakieś odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...