Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

many1988

KARTY graficzne ddr 2 i 3

Polecane posty

Czy to jest ta płyta-KLIK?

czy jeśli na mojej płycie glownej mama ram ddr1 to czy moge założyć grafike na ddr 2 albo 3
Tak. Jeśli planujesz jakieś zmiany to podaj model płyty głównej, zasilacza i procesora.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Za wolno piszę ;)

Nadal uważam że powinieneś zbierać na nowy komputer. Przy tym procesorze nie opłaca się wymieniać karty graficznej, no chyba żeby Radeon 9500 za darmo (albo w cenie paczki chipsów). Każda rozbudowa tego sprzętu jest nieopłacalna, wzrost wydajności będzie niezauważalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zbyt oryginalny jeśli powiem że lepiej jest wysułpać około tysiaka, 1500 zł i kupić coś absolutnie nowego. Rozbudowa się nie opłaca, bo tak stare rzeczy mają podobne ceny bez względu na to czy kupujesz procesor, grafikę czy płytę gł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale to jest mój upgrade spójrzcie na mój opis i starą konfiguracje a te części czyli grafika 6880 xt PŁYTA GŁÓWNA I procek nabyłem w małch pieniądzach łącznie 160 zł wszystko sprawne jakby ktoś pytał :wink: Teraz szukam gier w serii top seller ktore mi pójda jeśli ktoś zna ciekawe fpsy niech pisze na forum albo na mojego maila :wink::tongue::wink:

many1988@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...