Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GranaT

Prototype - gra się przycina

Polecane posty

Zainstalowałem sobie, proszę ciebie, Prototype. Niestety, gra tak mi się przycina, że praktycznie nie mogę w nią grać (ba, nawet menu mi się wiesza). Ustawiłem na VSync na Off, Grafika na Low, muzyka 32 ms i nic - odrobinę mniejsze opóźnienie i tyle.

Komputer:

(nie wiem, co mam dac, więc daję wzystko :D )

Pentium Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz

2.50 GHz, 2.00 GB RAM

ATI Radeon 3650 Series HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja tam mało się znam ale zasugerowałbym pogrzebanie w Ati Catalyst w celu poprzestawiania opcji 3D na niezbędne minimum. Przy takich parametrach jakie masz gra powinna chodzić Ci bez problemu na najwyższych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sciass - spróbuję

@Ortheon - stery do grafy ściągałem niedawno do Battlefielda, a DirectX - jakiego gra potrzebuje? :D

@Aldaron127 - Eset NOD32, trial, którego ciągle reinstaluję i instaluję, gdy skończy się mu ważność :D + anty-spyware. A z gg korzystam, tylko jak mam sprawę lub na maksa mi się nudzi, a mam 3 nowe gry, więc nie ma takiego zagrożenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdejmę bok obudowy kompa, kiedy on jest tak wciśnięty że musiałbym zrobic przemeblowanie, żeby mu zdjąć bok :P

BTW. Procka podałem ([intel] Pentium [E5200] ? Dual-Core E5200 @ 2.50GHz :D) i grafę też (ATI Radeon HD 3650 Series). Po drugim edicie dam jeszcze płytę, ale zasilacza to ci nie podam za cholerę.

EDIT: OK, zakładam, że to płyta główna to motherboard :P oto on: ASUStek Computer INC. Model: P5KPL/1600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...