Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Rozwiązany: Ipla, kilka pytań

Polecane posty

Gość sebi1295

Witam, bardzo chciałem pooglądać sobie Świat według Kiepskich, szukałem na necie i na większości stronek filmiki nie chodzą.Przeczytałem w google że jak pobiorę program Ipla to będę mógł oglądać i tylko tutaj jest problem bo jedni mówią tak drudzy tak a więc Was zapytam:

1.Czy Ipla jest darmowa, tzn. zależy mi tylko na tym serialu, to jak to w końcu jest?

2.Czy to legalne?Wprawdzie istnieje możliwość zakupu serialu na DVD ale w sprzedaży są tylko 3 zestawy po 12 filmików a to za mało bo bardzo lubię ten serial.

Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A więc do oglądania ,,Kiepskich" mi wystarczy, czy tak?Tzn. chodzi o to że darmowa jest, chcę tylko wiedzieć na 100% czy na pewno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Dzienks.

Aha, i jak wygląda programik po instalacji tzn. zamula system?Ile waży?Czy jest widoczny, czy działa mniej więcej jak JAVA tzn. uruchamia się tylko jak bym chciał wejść na stronkę i obejrzeć filmik?Jaką wersję pobierałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje tak 50 - 70 MB w trakcie odtwarzania (25 MB po uruchomieniu). Jest to samodzielna aplikacja (coś na kształt odtwarzacza jak np. winamp), po instalacji tworzy swoją ikonę na pulpicie oraz grupę w menu start. Na żadne stronki nie trzeba włazić, aby coś obejrzeć. Moja wersja to 2.1.4 (aplikacja ma opcję automatycznej aktualizacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...