Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkosBoss

Zatrzymywanie pobierania

Polecane posty

Witam.

Niestety mam problem. Otóż gdy ściągam plik (600-megabajtową łatkę do RoM, ale kiedyś ten problem wystąpił również przy kilkimegabajtowych plikach) postęp dochodzi do kilkunastu procent (najczęściej zatrzymuje się przy 149MB/603MB), potem prędkość ściągania spada z sekundy na sekundę aż do zera, a w tym czasie nie plik już się nie ściąga. Bardzo bym prosił o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Nie wiem, czym może on być spowodowany - rozłączenie neta (Play Mobile) nie pomaga, powtórne ściąganie również. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee....

Przez nic nie ściągam, ino w link klikam. O, ten:

http://frogster.vo.llnwd.net/o9/patch/en/p...0.1.2153.en.exe

A internet ma prędkość (oficjalnie) 4mb/s.

@down

Tak, przez przeglądarkę.

Sądzisz, że przez BitComet ściągnę? Mój miesięczny limit 5Gb nie pozwala na sprawdzanie, czy za szóstym razem się uda (6x 150 mega to już jest coś, a jeszcze trzy tygodnie do zresetowania limitu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz normalnie przez przeglądarkę?

Spróbuj użyć jakiegoś menagera pobierania, np. BitComet. Nie sugeruj się, że obsługuje protokół torrentów bo również pobiera normalne pliki ;]

Przez program powinno normalnie pójść.

A ten patch jest tylko w tym linku, który podałeś?

Może na forum RoM ktoś robił upload na inny serwer? Bo jak grałem w Metka to ludzie robili reuploady ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Firefox bez odpowiedniego addona nie pozwala na przerywanie ściągania i ponawiania go (tak jak i większość przeglądarek). Do Firefox'a został kiedyś wydany plugin, który na to pozwala. Co do programów to albo BitComet albo FlashGet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem szukać na różnych stronach i na różnych forach, był to ciągle jednak ten sam plik. Zobaczę jeszcze przez program i dam znak, czy się udało.

Jeżeli tak, to będę sobie mógł pograć w RoM. ;]

@up, Używam Google Chrome.

EDIT:

Ja to mam jakiegoś pecha. Ściągnąłem Flash Get ze strony www.SoftMania.eu/FlashGet_PL, zainstalowałem i gdy tylko uruchomiłem miast napisów w programie ujrzałem kwadraciki :blink: (jak po wpisaniu w Notatniku [shift] + [backspace]), potem pasek u dołu ekranu zmienił mi się na ten z Klasyczny Windows :blink: , zaraz potem komputer uruchomił się ponownie :blink:, a po restarcie otrzymałem komunikat, że w procesie winlogon.exe wystąpił błąd krytyczny (czy jakiś bardzo poważny). Drugi raz już go nie uruchomię. Sprawdzę BitCometa, ale mam nadzieję, że się to nie powtórzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie skanuję komputer, wcześniej jednak zacząłem ściągać przez BitComet ten plik i potwierdziło się, że albo coś jest bardzo nie tak, albo mam pecha. Otóż pobieranie zatrzymało się na 99.9% (prędkość pobierania 0 kb/s; pozostały czas 99:99:99; seed/peer[wszystko] 5/5). Ja już nie wiem co robić. Przeskanuję kompa antywirusem jeszcze (niestety tylko darmowym Avastem z CDA), a potem Malwarebytes' Anti-Malware i zobaczę. Jak ktoś ma jakieś rady, to bardzo bym prosił, by się nimi podzielił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio instalowałem FlashGeta (parę dni temu), to mi wyskoczyły chińskie znaczki. Jako, że chińskiego nie znam, to też się zastanawiałem co zrobić. Rozwiązaniem okazało się być wyłączenie i ponowne włączenie FlashGeta. Jeśli nie pomoże, to trzeba będzie na oślep przeklikać opcje.

Sprawdź stopień fragmentacji dysku, wklej screen z zakładką Health z programu HDTune (tak w razie czego) i przeskanuj kompa Malwarebytes' Anti-Malware. Zobaczy się co potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, komputer się skanuje Anti-Malwarem, a w tym czasie wklejam screena, o którego Sevardzie prosiłeś (miniaturka):

hdtunehealthwdcwd800bb5.th.png

Fragmentacja ( C ): 3,43%

Fragmentacja ( D ): 10,78%

@down

Niestety muszę zostać przy Avaście, bo na droższy antywirus nie bardzo mnie akurat stać na chwilę obecną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekin22a

Ściągnij wersje z linku niżej.

Jeśli niebędzie po polsku ściąg wersje 2.0.

LINKl

P.S. Zmień antywira bo ten wogóle nie jest skuteczny.

To co mówiłeś to nie wina Flasha.

Masz prawdopodobnie wirusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne skanowanie Anti-Malwarem zakończone - były trzy "robaki" do usunięcia:

Zainfekowanych plików: 3

Teraz przeskanuję komputer antywirusem, mam tylko jedno pytanie: jeżeli znajdę jakieś wirusy i je skasuję, to będę mógł tę łatkę ściągnąć w końcu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj Avasta i zainstaluj COMODO. Darmowy i wyłapuje o wiele więcej wirusów niż Avast.

A na chwilę obecną tylko z tą łatką masz kłopot?

Bo ja w sumie mógłbym się poświęcić i dać ten plik na inny hosting bo chyba w Runes of Magic dalej zacznę grać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną tylko z tą łatką mam kłopot. Jeżeli mógłbyś tę łatkę gdzieś wrzucić, najlepiej w częściach... :)

A co do Comodo to podobno "odczuwalnie obciąża system", a w przypadku mojego złomu to myślę, że za wiele bym nie zdziałał. Mój komputer ma ponad 3 i pół roku na karku, a i wtedy był taki "prawie całkiem niezły".

PS Avast nie wyszukał ewentualnych wirusów (a wykrywa 97,24%).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ;)

Dziś ściągnę a w nocy bym wrzucił na neta.

A COMODO wcale nie obciąża systemu. Mi nic nie muli ;)

Na prawdę ten antyvirus jest dobry.

Ew. możesz Avirę ściągnąć. Mam jeszcze w domu podobnego kompa co Ty, tyle że procek o 400Mhz szybszy i Avira bardzo ładnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...