Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lerlitz

Dwuklik i nie tylko

Polecane posty

Prawdopodobnie przycisk padł. Jak nie jest jakiś nietypowy, to wystarczy mysz rozkręcić, wylutować przycisk z jakiejś starej, niesprawnej myszy i przylutować go na miejsce sprawiającego problemy. Tylko wcześniej sprawdź mysz na innym komputerze, bo jeśli na innym blaszaku problem nie wystąpi, to równie dobrze może to być jakiś problem ze sterownikami lub USB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem z kółkiem w tej właśnie myszy.

Jak kliknąłem na hiperłącze to się w kilku zakładkach otwierało.

Przeczyściłem trochę mysz i teraz ładnie działa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem otwierać : odkręciłem śrubke odgiąłem dolną część od tyłu myszki a od przodu nie chciała odejść ,bałem się ,że złamie czy coś i sobie dałem spokój ... też miałeś taki problem ,że przednia część nie chciała odejść ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że tak nawet formata zrobiłem (dwuklik nie był jedynym czynnikiem decydującym o tym ,że zrobiłem) :P próbowałem bez sterowników i z nimi . Jeszcze dziś sprawdzę na laptopie (na razie nie ma go (laptopa) w domu) i zdam relacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozkręcasz myszkę to jedna albo dwie śrubki są schowane pod naklejką z modelem itp. Ot cały Twój problem z rozkręceniem.

Oczywiście tracisz gwarancję w momencie jak przedziurawisz tą naklejkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DA jest tylko jedna śrubka z tyłu pod naklejką (gwarancja się skończyła 6miesięcy temu) - jedyna którą mogłem zlokalizować chyba ,że są jeszcze pod ślizgaczami ... jeśli tak to nie będę się w to bawił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma śrub pod ślizgaczami, są za to plastikowe zatrzaski. Mysz rozbiera się sposobem, więc jeśli się nie umie, to można coś połamać [czy dużej ilości siły]. Miałem podobny problem z inną myszą, również pomogło oczyszczenie okolic przycisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem poradnika, ale trafiłem tylko na jeden, gdzie autor napisał 'delikatnie podnosimy obudowę do góry' i nic więcej. Spróbuj delikatnie się z tym posiłować, ciągnąć bezpośrednio w pionie itp. Sam DA nie posiadam, więc w kręceniu zbytnio pomóc nie mogę, przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...