Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #37: "Szczęśliwego Nowego Roku!"

Polecane posty

Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji dzisiejszego (i jutrzejszego) wydarzenia startujemy z konkursem WWWeekendowym innym niż wszystkie. A przy okazji postanowiliśmy przytrzeć trochę nosa tym, którzy - rozpuszczeni przez nas - narzekają na wszystkie nagrody, które nie są najnowszymi hitami w liczbie co najmniej 50. W ten weekend nagród nie będzie. Będzie natomiast satysfakcja i możliwość pokazania całemu światu, że umiecie się dobrze bawić.

A co dokładnie trzeba zrobić? Przygotować pracę na temat "Szczęśliwego Nowego Roku". Złóżcie życzenia nam, czytelnikom CD-Action i komu tam jeszcze chcecie. Ze względu na temat konkursu i brak nagród postanowiliśmy też poluzować trochę regulamin - tzn. czekamy na fotki, ale i rysunki oraz filmiki (wrzućcie je na YouTube'a i na forum wklejcie odpowiedniego linka). W poniedziałek przygotujemy formularz, w którym będzie można zagłosować na wszystkie prace. To że nie będzie nagród, nie oznacza, że nie zechcemy wybrać najbardziej pomysłowych życzeń i zebrać ich wszystkich na jednej stronie, którą każdy będzie mógł obejrzeć.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00.

Prośba ? niech zdjęcia i rysunki mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek, nie musi być przesadnie wielka, ale niech nie będzie to obrazek wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub większe.

2. Jak wstawiacie kilka zdjęć to od razu wskażcie które jest konkursowe.

3. Prosimy o nie sklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też). UWAGA - lampka/butelka szampana tym razem jest ok, ale mamy nadzieję, że sami będziecie wiedzieli, gdzie leży granica, której nie należy przekroczyć.

I jeszcze kwestia - programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia, to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnie. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać, itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Wszystko jasne? Happy New Year!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Jutro pewnie nie będzie takiego wysypu prac (KAC) ale w sobotę pewnie się już pare stron uzbiera.

Większość może odstraszyć brak nagrody... Więc możliwe, że i prac będzie mało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Pisar to ma być zdjęcie. Nieważne i tak prace rysowane przechodzą. Lubię prace rysowane i nic przeciwko nie mam, ale jestem pomiędzy regulaminem a ...

A ja sobie zacytuję

Złóżcie życzenia nam, czytelnikom CD-Action i komu tam jeszcze chcecie. Ze względu na temat konkursu i brak nagród postanowiliśmy też poluzować trochę regulamin - tzn. czekamy na fotki, ale i rysunki oraz filmiki (wrzućcie je na YouTube'a i na forum wklejcie odpowiedniego linka).

W tym wypadku mogą być obrazki itp :) Nawet i filmy

- - -

Damn Bronex94 mnie wyprzedził ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

To w takim razie mój net mnie nie kocha :(

Wybaczcie, że robię zamęt ;)

ZGODNIE Z OBIETNICĄ...

Oto... Asgarothowe życzenia dla graczy (Wersja 1.1- poprawiona :) ):

asgarothdafae.th.jpg

Krytyka mode: On :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...