Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pakiel123

HD4650 AGP - Wszystkie gry się zacinają

Polecane posty

Mam problem z kartą Gigabyte HD4650 1gb Agp.Problem polega na tym iż każda gra się zacina,jednym słowem nie da się grać gry w które grałem to :Oblivion,Two Worlds,Gothic 3.Mój sprzęt to Procesor:Intel Celeron D 3,6 ghz,Płyta z socket Lga775,1,5gb pamięci,Zasilacz Colorsit 350 W.Czytałem że problemem może być zasilacz ponieważ jest na czarnej lliście.Prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym iż każda gra się zacina,jednym słowem nie da się grać

Zdefiniuj: "zacina się". Dokładne objawy, komunikaty błędów itp.

Bo to więcej niż pewne, że to jego wina.

Nie za szybko stawiasz tak dokładną i ostateczną diagnozę?

To nie jest forum pc-lol, najpierw sprawdzamy o co chodzi a dopiero potem piszemy "wymień zasilacz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Gothic 3 to się tnie także i na mocniejszych konfiguracjach...

Cóż, procesor jest nie najwyższych lotów i to on może być przyczyną. Być może ustawiłeś zbyt optymistycznie wysokie detale.

A zasilacz i tak wypadałoby wymienić - bez względu na to, czy jest winny tej sytuacji, ale najpierw trzeba zbadać problem, to fakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta nie jest z górnej stawki, więc w tych grach na maks detalch( nie wiem jak rozdiałka) nic dziwnego że się tną. Do tego celeron i pewnie jakieś słabe 1,5GB ramu( co do tych gier nie starcza). Podaj w jakiej rozdzielczości masz problemy i przy jakich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym iż każda gra się zacina,jednym słowem nie da się grać

Zdefiniuj: "zacina się". Dokładne objawy, komunikaty błędów itp.

Bo to więcej niż pewne, że to jego wina.

Nie za szybko stawiasz tak dokładną i ostateczną diagnozę?

To nie jest forum pc-lol, najpierw sprawdzamy o co chodzi a dopiero potem piszemy "wymień zasilacz".

Mój system to xp profesional 32 bit ,zacina się można tak powiedzieć na każdej rozdzielczośći identycznie ,może to wina sterowników nie mam pojęcia.

A antywirusa nie mam.Próbowałem instalować inne sterowniki ale podczas instalacji pojawiał się bład iż, mam nieprawidłową wersje systemu lub sprzęt

Nawet cs się zacina .Może to zabrzmi dziwnie ale płynniej chodził z GeForce 2 64 mb

Sciągnołem Frapsa i przykładowo podczas włączenia gry to liczba u góry wskazywała 5 do 10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy plan działania:

  1. Wymieniamy zasilacz na coś dobrego [powiesz, ile masz kasy, to pomyślimy]
  2. Podaj dokładny model i producenta karty, znajdziemy odpowiednie sterowniki
  3. Skan Malwarebytes' AntiMalware + DoctorWeb CureIt! - pozwalasz naprawić co znajdą i dajesz log

Póki co tyle, dalej będziemy myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według was bedzie on dobry ?

Nie.

http://forum.cdaction.pl/index.php?act=ann...p;f=11&id=1 p.2

Podaj pełną konfigurację komputera, oraz wyniki pomiarów napięć i temperatur (pod obciążeniem i bez)

Napisz co Twoim zdaniem oznacza termin "zacina się" i jakie temu "zacinaniu towarzyszą błędy.

Odpowiedz na posta:

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1182868

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podaj pełną konfigurację sprzętową z dokładnymi modelami karty, pamięci, płyty głównej i dysku twardego.

Link do poradnika jak mierzyć napięcia masz w sygnaturkach paru osób, które wypowiadają się w tym temacie.

Napisz co rozumiesz przez zacinanie się. Wymień gry, w które grasz, rozdzielczość i jakie detale masz ustawione.

Jednocześnie uprzedzam, że bez konfiguracji sprzętowej nie mamy co dalej gadać, a więc wszystkie posty, które pojawią się po moim, a przed postem z konfiguracją zostaną skasowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...