Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deea14

Ustawienia regionalne

Polecane posty

Witam ma otoz problem kiedy chce zmienić w ustawienie regionalne w zawansowe na angielski zmienic to wyskakuje blad : instalator nie mogl zainstalowac wybranych ustawien regionalny skontkuj sie z adminstratorem systemu jesli zly dzial to przepraszam prosze o szybka odpowiedz zapomnialem mam pelnego administratora systemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam ma otoz problem" eee kto ma problem ?

"kiedy chce zmienić w ustawienie regionalne" Co chcesz zmienić w ustawienie regionalne ? Co to jest ustawienie regionalne ?

"kiedy chce zmienić w ustawienie regionalne w zawansowe na angielski zmienic" Najpierw coś zamieniasz w ustawienie regionalne, a potem w zaawansowane angielskie ? I w co zaawansowane angielskie ?

"blad : instalator nie mogl zainstalowac wybranych ustawien regionalny skontkuj sie z adminstratorem systemu jesli zly dzial to przepraszam prosze o szybka odpowiedz zapomnialem mam pelnego administratora systemu" Naprawdę wyskakuje Ci błąd o takiej treści ?

Żeby nie było, że statsuje:

Kiedy ten błąd wyskakuje ? Rozumiem, że coś próbujesz zainstalować, ale co ?

Jaki system operacyjny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcesz w systemie zmienić język z polskiego na angielski o ile dobrze zrozumiałem mimo tej późnej pory. Dobrze piszę?

W ciemno mogę napisać, że prawdopodobnie nie masz zainstalowanego języka angielskiego i temu zmienić nie możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...