Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel0313

Rozwiązany: Far Cry - czy trudny?

Polecane posty

Witam tak jak w temacie, podglądałem ostatnio u kumpla jak pocina w ww grę a jako że od dawna się o niej przecież mowi to zastanawiam się nad jej zakupem. Ale z tego co wiem wiele osob (wraz z kumple) ją nie ukończyło przez wysoki poziom trudności. Więc pytam czy warto w nią jeszcze zainwestować i czy zakup się opłaci mając na względzie ewentualne stresy z nią związane? ;)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja polecam. Gra naprawdę jest super! A kumple może przykozaczyli z poziomem trudności, bo trochę ich jest, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja np. wziąłem chyba za łatwy, ale im dalej w las tym pewnie będzie nieco trudniej, więc na pewno okaże się akurat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na najłatwiejszym gra potrafi czasem tyłek nieźle skopać. Ale na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał dłużej nad kupnem bo mogą wykupić ze sklepów i sobie nie pograsz :happy: Dla mnie to najlepsza strzelanka jaka kiedykolwiek wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem wydawał mi się bardzo trudny, wręcz ekstremalnie, ale za drugim, gdy już byłem bardziej obeznany w FPS-ach przeszedłem w trzy-cztery dni na najłatwiejszym, i tylko kilka końcowych momentów, było takich, że musiałem kilkanaście razy powtarzać, ale naprawdę warto.

PS: mam nadzieję, że tu chodzi o pierwszą część?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel0313

Nie marnuj tego 25 zł ponieważ gra jest dostępna ZA DARMO do ściągnięcia z TĄD Zassałem z tamtąd grę i jak najbardziej działa ( choć mam i oryginał w domu lecz tak zrysowany ze nie idzie grac :P ) A co do poziomu trudności.. Hmm.. Grałem na średnim poziomie trudności i gra dala mi popalić w dwóch momentach ( Strzelanina na molo, to było dosyć wcześnie i w 19 rozdziale co trzeba było sie z mutantami rozprawić ) lecz ogólnie nie jest trudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...