Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

daniel0313

Rozwiązany: Far Cry - czy trudny?

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie, podglądałem ostatnio u kumpla jak pocina w ww grę a jako że od dawna się o niej przecież mowi to zastanawiam się nad jej zakupem. Ale z tego co wiem wiele osob (wraz z kumple) ją nie ukończyło przez wysoki poziom trudności. Więc pytam czy warto w nią jeszcze zainwestować i czy zakup się opłaci mając na względzie ewentualne stresy z nią związane? ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

I ja polecam. Gra naprawdę jest super! A kumple może przykozaczyli z poziomem trudności, bo trochę ich jest, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja np. wziąłem chyba za łatwy, ale im dalej w las tym pewnie będzie nieco trudniej, więc na pewno okaże się akurat.

Link to comment
Share on other sites

Nawet na najłatwiejszym gra potrafi czasem tyłek nieźle skopać. Ale na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał dłużej nad kupnem bo mogą wykupić ze sklepów i sobie nie pograsz :happy: Dla mnie to najlepsza strzelanka jaka kiedykolwiek wyszła.

Link to comment
Share on other sites

Za pierwszym razem wydawał mi się bardzo trudny, wręcz ekstremalnie, ale za drugim, gdy już byłem bardziej obeznany w FPS-ach przeszedłem w trzy-cztery dni na najłatwiejszym, i tylko kilka końcowych momentów, było takich, że musiałem kilkanaście razy powtarzać, ale naprawdę warto.

PS: mam nadzieję, że tu chodzi o pierwszą część?

Link to comment
Share on other sites

daniel0313

Nie marnuj tego 25 zł ponieważ gra jest dostępna ZA DARMO do ściągnięcia z TĄD Zassałem z tamtąd grę i jak najbardziej działa ( choć mam i oryginał w domu lecz tak zrysowany ze nie idzie grac :P ) A co do poziomu trudności.. Hmm.. Grałem na średnim poziomie trudności i gra dala mi popalić w dwóch momentach ( Strzelanina na molo, to było dosyć wcześnie i w 19 rozdziale co trzeba było sie z mutantami rozprawić ) lecz ogólnie nie jest trudna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...