Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kislu28

Rozwiązany: Jak przekonać brata do nowych sterowników i sp3

Polecane posty

Mam nadzieje że na pisałem w dobrym miejscu.Mój brat ma 18 lat i jest nerwowy ciągle mu mówię że nowe sterowniki by się przydały bo stare nie wykorzystują pełnej mocy karty, a on na to "Po H@# ci nowe sterowniki".Ja mu pożniej tłumacze że wykorzystują pełnej mocy karty....

Z service Pack 3 jest tak samo pytam się go czemu nie mamy sp3 a on na to "bo roz@!#$dala kompa".

Jak go mam na mówić?

Ps. Nie piszcie pogadaj z nim spokojnie, bo jak na początku napisałem jest nerwowy.

A ja proponuję, żebyś wziął kilka głębokich oddechów przed pisaniem postów. Bluzgi nie są tu mile widziane. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, bo to tak jakby ktoś chciał mu dać za free Merca i nie chciał bo woli starego Malucha :) Może się wypowiem, ponieważ sam niedawno zaktualizowałem to o czym piszesz. Procesy te są jak najbardziej bezpieczne oraz wiadomo SP poprawia część błędow "Okienek" a nowe gry wymagają coraz to nowszych sterownikow, także IMO nie ma co tego przedłużać tylko ściągać i instalować :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak korzysta. I nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze, do Radeona x1650 na pewno na najnowsze ni bedą najlepsze.

Co do serwis pack'a 3, zgadzam się z twoim bratem, jest nie potrzebny tak na prawde. Podobno jest mniejsze zużycie ramu:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może brat wie co robi ?? Ja też nie mam sp3, ja też nie mam najnowszych sterowników. Bo po co ? Jak się ma słabego (czyt. starego) kompa to najnowsze stery nic nie pomogą. Jak ma się mocnego (czyt. nowego) to sterowniki też za dużo nie dadzą, bo wciąż są "rozwojowe". O ile nie ma wyraźnych problemów, w sensie błędów, to czasem lepiej jest nie ruszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cytat ciach - GFR

nie rozumiesz mam słabego kompa co racja to racja ale moje stare stery nie obsługują sm 3.0 a np do duzo gier jest potrzebny...

Tak korzysta. I nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze, do Radeona x1650 na pewno na najnowsze ni bedą najlepsze.

Co do serwis pack'a 3, zgadzam się z twoim bratem, jest nie potrzebny tak na prawde. Podobno jest mniejsze zużycie ramu:]

już pobrałem i zaintalowałem

SP 3 nie bede sciagal.

temat uwazam za rozwiazany dzieki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwis pack'a 3, zgadzam się z twoim bratem, jest nie potrzebny tak na prawde. Podobno jest mniejsze zużycie ramu:]

Ja też nie mam sp3 (...) Bo po co ?

Luz, zaraz się okaże, że najlepiej to żadnych aktualizacji systemu nie należy instalować bo i tak nic pożytecznego nie robią a tylko system spowalniają. Ale zawsze jest potem okazja by zakładać kolejne tematy "Proszę o sprawdzenie loga" i "coś mi siedzi w systemie" :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...