Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gieszu

AMD Rewards prośba o pomoc

Polecane posty

Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat, jeśli w złym przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

Mam pytanie odnośnie AMD Rewards, mianowicie kupiłem kartę RX 580 objętą promocją dzięki której mogłem wybrać 2 gry z 3. Wybrałem DMC5 oraz Resident Evil 2 Remake.

Program poprawnie wykrył po założeniu konta, że mam model karty graficznej, która jest wymagana aby promocja została uznana i przypisało mi te gry do Mojego Konta AMD.

Wygląda to identycznie jak na dołączonej grafice.

I teraz pytanie. O ile w przypadku DMC5 notka "Otrzymasz klucz gdy tylko będzie dostępny" jest dla mnie w pełni zrozumiała bo premiera dopiero za tydzień natomiast taka sama notka w przypadku Resident Evil 2 dziwi mnie, ponieważ premiera tej gry była ponad miesiąc temu więc chyba klucz do Steama powinienem dostać z automatu. Użycie opcji "Prześlij nagrody w wiadomości email" wysyła tylko notką o tej samej treści co na moim koncie AMD. Czy czegoś jeszcze nie zrobiłem, czy tak ma być?

Dodam, że kod z karty graficznej wbiłem wczoraj około 13.00

1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że pewnie mieli jakąś pulę kodów, która na chwilę obecną została wyczerpana.

W moim przypadku (kilkanaście dni temu), kod na RE miałem dostępny "od ręki" po aktywacji kodu (który był weryfikowany ponad tydzień...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...