Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suCCHy

Rozwiązany: S.M.A.R.T Status Bad dysk HDD

Polecane posty

Witam, Wczoraj wyskoczył mi bluescreen na ekranie ale nic nie było można z niego wyczytać bo większość liter i cyfr poznikała.

Włączając komputer muszę wchodzić w zaawansowane płyty głównej a następnie discard change & Exit bo inaczej mi się on nie uruchomi z powodu błędu podanego w tytule. 
Systemu nie chce na nowo zainstalować.

Zrobiłem parę testów z HD Tune oraz Crystal Disk Info i wstawiam zdjęcia, Mam nadzieję że Pomożecie Panowie 

Gdy testy się robiły to nic innego nie robiłem w tym czasie na komputerze.
Poza tym problemem komputer przy podłączeniu Pendriwe pod USB 3.0 i próbie odpalenia jakiegoś pliku/otworzenia folderu się wiesza czego nie ma przy USB 2.0 oraz komputer zaczął się czasami wieszać przy kopiowaniu plików. (Wszystko wczoraj zaczęło się dziać) 

Dodałem też po zmianie Paska Sata oraz gniazda Sata oznaczyłem jako v2 , dodatkowo dzisiaj dysk zaczął warczeć i głośno szumieć. 

Liczę na was, Pomożecie ?

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

1v2.png

2v2.png

3v2.png

4v2.png

5v2.png

pro.png

pro2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Liczę na was, Pomożecie ?

Nie jestem pewien czy da się jakoś pomóc. Poza tradycyjnym "szukaj nowego dysku". Wedle tego nie jest on w dobrej kondycji, a ten jeden zaznaczony na czerwono atrybut to raczej nie jedyny jego problem. Dla formalności podaj jeszcze resztę konfiguracji kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie MHDD wyszło 13 bad sectorów i Bardzo dużo 50ms i tych pomiędzy 3 a 50ms.

Konfiguracja PC:

I3 2100

GTX 660 Ti

Asus P8H67M-EVo

8GB Ram Goodram 1333mhz 

Obudowa Modecom Winner 2

Zasilacz Litepower 500W LT-500NL2NL

 Mogę dodać że czasem mi się bluetooth restartowało (poznałem po tym że pad od Xboxa podczas rozgrywki się resetował)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...