Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamcio2255

Problem - komputer nie widzi monitora

Polecane posty

Panowie

Mam problem...

Parę dni temu ściągnąłem na komputer zawirusowaną instalkę z ciemnej strony internetu. Po uruchomieniu aplikacji od razu wiedziałem, że coś jest nie tak, zamiast tego co trzeba zainstalowały się jeszcze 3-4 inne programy (jakieś kalkulatory i inne przedziwne, przeróżne rzeczy). Google chrome samo się otwierało, a na dodatek  w chińskim języku. Komputer przestał reagować na połowę moich poleceń. 

Dlaczego nie odinstalowałem tych programów?

Nie zdążyłem...   po dezinstalacji 2-3 programów wyskakiwał niebieski ekran z napisem: (dokładnie nie pamiętam) Komputer zostanie zresetowany  za 10..9..8...   Oprócz tego pisało tam również coś o niespodziewanym problemie czy jakoś tak. Zresetował się, nie raz, nie dwa, tylko z 6 i za każdym razem po upływie około 5 min. Ostatni restart był dla mnie na tyle bolesny, że komputer przestał widzieć mój TV. Zero odezwu jakby kabel był odłączony ciągle. Pod monitor również podpinałem i nic, check signal cable. Wsadzałem płytę awaryjną ale też nic...

I teraz pytanie do was, jak mam naprawić komputer bez jakiegokolwiek obrazu ???  Pogodziłem się już oczywiście z utratą danych. Szkoda mi troszkę płacić w serwisie gdzie troszkę pewnie za to skasują. Dodam, że zielony w temacie informatyki nie jestem także proszę was o radę. Tym bardziej że za nami premiera Mafii 3 a komputerek stoi wyłączony :icon_cry:

Przepraszam jeżeli wybrałem złą zakładkę na forum ale jestem tu nowy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Parę dni temu ściągnąłem na komputer zawirusowaną instalkę z ciemnej strony internetu

No to masz bolesną nauczkę by więcej tak nie czynić.

Abyśmy mogli  cokolwiek wymyślić, przydałaby się konfiguracja komputera.

Swoją drogą dawno nie widziałem malware który by czynił takie problemy sprzętowe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...