Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eryk132

Rozwiązany: Problem z microsoft edge i kontem administratora

Polecane posty

Witam!

Na wstępie chciałbym podkreślić, że problem nie dotyczy mnie i mojego pcta tylko pcta szkolnego!!!

Ok to zaczynajmy z racji tego, że jestem dość dobry z informy a aktualnie znajduje się w 3 gimnazjum to dość często pomagam w utrzymywaniu ewentualnej naprawie pc w sali informatycznej. Ostatnio jakiś mądry 1 gimnazjalista zepsuł przeglądarkę microsoft edge po prostu się nie odpala. Macie jakiś pomysł jak naprawić ten błąd i uprzedzając pytania nie wiem dlaczego nauczycielka nie pozwala mi zainstalować innej przeglądarki więc inna przeglądarka nie wchodzi w grę. Macie jakieś pomysły na naprawę przeglądarki? Teraz przechodzimy do problemu na 2 pc szkolnym a mianowicie kolejny 1 gimnazjalista usunął konto administratora( nie wiem jak to zrobił) i czy ma ktoś pomysł jak przywrócić to konto? Ja proponowałem zgranie iso na pendrive i zainstalowanie windowsa 10 na nowo ale nauczycielka martwi się o licencje a ja też do końca nie wiem jak to na windowsie 10 jest z tego co wiem to klucz jest przypisany do konta. Przepraszam, za takie nie składne opisanie tematu ale bardzo mi się śpieszy :).

PS: W pctach jest zainstalowany windows 10.

Pozdrawiam!!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi komputer uruchom w trybie awaryjnym i stwórz sobie konto administratora. Na pierwszym spróbuj zastosować kroki z tego linka - http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/apps_windows_10-msedge/cant-search-and-edge-not-launching/52fe2915-32f9-4c6c-a676-b376066a677d?auth=1 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Problem z kontem admina usunięty ale niestety micorsoft edge nadal odmawia posłuszeństwa. Posprawdzałem troszeczkę i z tego co widziałem to nie ma wgl folderu w pc o nazwie microsoft edge a co najlepsze instalator programu pobrany z internetu instaluje program ale nie instaluje wiem brzmi dziwnie ale tak jest, że instalator kończy instalacje ale folder nigdzie się nie tworzy. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na edge'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...