Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PsychoExe

Rozwiązany: Wyłączanie się komputera

Polecane posty

Witam. Od kilku dni pojawia się problem dotyczący wyłączania komputera podczas rozgrywki w League of Legends. Komputer wyłącza się sam jakby odciął go ktoś od prądu. Problem ten pojawia się zawsze w pierwszych 5-10 sekundach po zaczęciu gry. Pierwszy raz jak mi się wyłączył komputer to  włączyłem go ponownie, wszedłem do gry  i juz sie nie wylaczal do zakonczenia gry i przez kolejne gry też nie. W nastepnych dniach aż do dzisiaj nie da się grać bo każda próba wejścia do gry to wyłączenie komputera. Zrobiłem więc dzisiaj format, z myślą że to jakiś wirus lub coś innego lecz to i zmiany sterowników grafiki również nie pomogły. 

Moje podzespoły i system to :

Płyta główna: Gigabyte M61SME-S2

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+

Grafika: GeForce GT220

Pamięć Ram: 2GB

System: Windows7 32 Bit

Temperatury grafiki: 30-35 Stopni C

Temperatury Procesora:40-50 Stopni C

Proszę o jakieś wskazówki co może być przyczyną z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie postaram się wymienić zasilacz. Dzisiaj wyciągnałem zasilacz, przedmuchałem i było bardzo dużo kurzu w środku, włączyłem LoL'a żeby sprawdzić czy to pomogło i przez cztery rozgrywki problemu nie było. Pojawił sie po ok 2 godzinnym graniu lecz nie 5-10 sekund po włączeniu gry tylko tym razem po 30-40 sekundach komputer się wyłączył. Dodam że przy zminimalizowanej grze która jest włączona i słychać dzwięk komputer normalnie działa i się nie wyłącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KryngeerPL napisał:

Mamy sprawcę. Jeśli nie chcesz jupować nowego na ślepo sprawdź zasilacz multimetrem (na google poradniki). Ale polecałbym kupić nakiegoś Anteca 500W czy Corsaira 450W (ok. 150 zł).

Ostatnio to raczej bliżej 170 zł. I prawdę mówiąc zasilacz z tej półki kupowałbym tylko pod warunkiem, że w niedalekiej przyszłości jest planowany jakiś poważniejszy upgrade tego komputera, bo jednak w innym wypadku głupio niemal podwajać wartość komputera samym zasilaczem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po czym to wnioskujecie

Po tym, że nie masz zasilacza tylko materiał pirotechniczny.

Cytat

czy jest jakaś tańsza opcja zasilacza

Są tańsze opcje. kwestia tego czy planujesz w bliskiej przyszłości solidny upgrade (czyt. kupno nowego kompa), czy ten staruszek ma jeszcze x lat posłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w takim razie za pomoc. Pomyślę  nad jakimś lepszym zasilaczem żeby w przyszłości mieć już go do nowego komputera :)

Przy czym dobrze by było, żeby to nie był tylko lepszy zasilacz (bo bycie lepszym od pierwszego Feela to nie jest wielki wyczyn), a po prostu dobry [webtom]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...