Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qbol

Rozwiązany: Bluescreen + plugin-container.exe crash + WindowsUpdate_C80003FA

Polecane posty

Witam,

od dwóch dni mam problem z komputerem.

Wyrzuca mi co jakiś losowy czas (niezależnie od tego, czy gram czy mam pusty, nieruszony pulpit) bluescreena.W tym samym czasie Firefox losowo (niezależnie od tego co z nim robię, wystarczy ze jest włączony) wywala się z komunikatem, że plugin-container.exe przestał działać.

Plus Windows Update nie potrafi się zaktualizować i sypie takim błędem: WindowsUpdate_C80003FA

I jeszcze zdarza się, że np. włączając Mój Komputer czy Menadżer urządzeń wywala cały Explorer z błędem że przestał dzialać.

Wkurzyłem się dzisiaj i zrobiłem pełnego formata.

I nic, dalej to samo. Mam wgrane podstawowe sterowniki i firefoxa i już mi zdążyło wywalić bluescreena, a sam Firefox się zaciąć.

Ba, podczas pisania tej wiadomości.... Co ciekawe, jak bluescreenem nie sypnie to takie gry działają bez problemu na full detalach bez żadnych problemów. Komputer też się nie nagrzewa.

Nie mam bladego pojęcia co się dzieję - proszę o jakakolwiek pomoc. Nie wiem nawet jakie dane wrzucić - ni uja nie wiem co jest za to odpowiedzialne, zwłaszcze, że sprzęt do paru dni temu był w 100% sprawny i żadnych zmian na nim nie robiłem; ni fizycznych ni programistycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...