Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Rozwiązany: Zwrot 14dni

Polecane posty

Nie mam pojęcia w którym dziale założyć temat:). Więc zakładam tutaj.. Sorrka za zbędną robotę jeśli będzie trzeba przenieść.

Otóż moje pytanie brzmi. Czy zestaw który zamówiłem wraz z montażem i dostałem całą złożoną skrzynke mogę normalnie odesłać w sposób w jaki przysługuje mi prawo zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny? Wiem, że mogę zgłosić pojedyńcze podzespoły i wtedy do każdego dostaje numer rma ale dostałem cały komputer i teraz nie wiem. NIe chce go rozbierać. Chce skorzystać z tej opcji bo nie podoba mi się w żaden sposób , to jak komputer działa, obudowa chwieje się na boki. (NIE , nie mam krzywej podłogi...) :) Zasilacz również dostałem prawdopodobnie felerny. Zresztą chcę skorzystać z tego prawa. Czy mogę po prostu wypełnić formularz i odesłać cały komputer i wszystkie pudła tak jak je dostałem ( w takim dużym kartonie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie znalazles zadnych informacji na ten temat w regulaminie sklepu, w ktorym zestaw zostal kupiony? Pierwszym krokiem powinno byc skontaktowanie sie ze sklepem i dopiero w razie problemow szukanie pomocy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisałem meile ale 2 dzień zero odzewu. Jest że towar można zwrócić ale nie ma żadnej informacji na temat czy mogę dokonać zwrotu całego złożonego zestawu tak jak go odebrałem. No nic ale dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...