Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

Rozwiązany: Dwa problemy

Polecane posty

1. Otóż od jakiegoś czas blokują mi się ikony na pasku zadań, tj. nie mogę na nie kliknąć, pomaga dopiero wylogowanie się i powrót do Windows 7.

2. Mysz też się zaczyna dziwnie zachowywać, czasem ruch myszki oznacza zaznaczenie jakieś obiektu lub gdy klikam lewym przyciskiem myszy zachowuję się tak jakbym to robił prawym.

Zaznaczam, że system przeskanowałem antywirem oraz wyczyściłem rejestr, również w msconfig wyłączone są niektóre programy.

PS. Zaczynam też mieć problemy z opery, kiedyś uruchamiałem bez problemu nawet parę kart, teraz otwieram tylko jedną, bo nie mogę pomiędzy nimi się przełączać.

PS 2. Pierwszy problem rozwiązany, znalazłem rozwiązanie na forum PC format, otóż uruchomiłem menadżera zadań, zaznaczyłem proces explorer.exe i zakończyłem działanie usługi. Ponownie uruchomienie systemu załatwiło sprawę.

Jednakże mysz dalej mi wariuję, skorzystałem też z przywracania systemu, wyczyściłem mysz, ale dalej mam ten sam problem, w dodatku prawy przycisk myszy jest teraz nieaktywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, drugi problem rozwiązałem w następujący sposób. Otóż ściągnąłem program DR WEB Cure IT (by go uruchomić nie trzeba go nawet instalować), przeskanował mi system i znalazł jedną infekcję. Po pozbyciu się problemu mysz mi już nie wariuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...