Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adziorroo

Device not recognized/Unknown Devide

Polecane posty

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem Visty oraz klawiatury Natec Genesis RX33.

Z klawiatury korzystam około 3-4 miesięcy, dzisiaj po prostu "zgasła", i pojawił mi się komunikat taki jak w temacie. Podczas uruchamiania systemu klawiatura świeci na sekundę 2-3 razy i nie działa. Skoro się świeci, to raczej wszystko z nią okej i reklamacji mi nie przyjmą, no bo po podłączeniu do innego kompa zapewne będzie działać. Wtykałem do każdego USB w moim PC, nie działa w żadnym(za to np myszka działa tam już bez problemu). Wszystko co z google rozumiałem to próbowałem już robić(odłączenie od prądu, jakieś skanowania, przywracanie systemu, jakieś opcje w Dev Managerze i usuwanie+ściąganie od nowa pliczku usb z system32/inf).

Jest tu jakiś spec co byłby w stanie pomóc?

Od razu mówię, że nie posiadam napędu więc wgrywanie sterowników z płyty odpada, a na stronie Nateca nie mają takowych do ściągnięcia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może zrobie formata.

Nie szkoda Ci danych i/lub czasu? Najpierw spróbowałbym jej na innym kompie.

Do biosu mogę wejść drugą klawiaturą(stara z wejściem jeszcze tym "wtyczkowym").

W kwestii formalnej - sprawdzałeś czy w biosie jest aktywna obsługa klawiatury USB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy poprzedzających postów. - MD

Nie znam się na sprzęcie, trochę mnie zwodziła tym, że przy włączaniu PC klawisze przez chwile świecą, jakby tak nie było to oceniłbym ją jako martwą.

Tego nateca polecało na wszelakich forach masa osób, dlatego też się zdecydowałem, ale 4 miesiące użytkowania to trochę śmieszna liczba confused_prosty.gif

Mam nadzieje, że komputronik mi problemów nie będzie robił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...