Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jack013

radeon xfx 7730

Polecane posty

Ale często ktoś kto robi to pierwszy raz może mieć podłączony monitor z płytą główną a nie z kartą. Czy przełożyłeś po włożeniu karty ten kabel do karty (poziome wejście jest na karcie, pionowe wejście jest na płycie głównej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pomoże mi ktoś z tą kartą ? Proszę.:( Tak wyglada konfiguracja ze starą dzialajaca karta.....: Procesor- DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)
    Nazwa płyty głównej Asus P5VD2-VM/SI
    Mikroukład płyty głównej VIA CN896/P4M900/PT890Pro/VN896
    Pamięć fizyczna 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
    Karta wideo AMD Radeon HD 5450 (1024 MB) tak wszystko jest ok....a jak włożę tą nowa karte to ciemno....monitor sie nie uruchamia....acha zauważyłem tez ze po uruchomieniu komputera brak jest charakterystycznego krutkiego sygnalu po wloczeniu ktory jest przy starcie z dzialajaca karta....poprostu cisza...i czarny ekran......ale znika napis o koniecznosci sprawdzenia sygnalu ktory jest na monitorze kiedy calkiem go odlacze od karty....pomóżcie prosze.....:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc miales rację z tą płytą MikaelDorren faktycznie po twojej podpowiedzi sprawdzilem karte u kuzyna na nowszym sprzecie i smiga...bez problemu. czyli czeka mnie zakup nowszej płyty...tylko czy znajde taka na ktorej bedzie chodzic ta karta i reszta razem z tym co mam teraz tzn....procek i reszta...bo nie stac mnie na wymiane wszystkiego....:( A moze ktos poleci jakas plyte glówna do mnie......? pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...