Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WojorowskiPL

Rozwiązany: Pliki się nie pobierają - brak uprawineń do folderu

Polecane posty

Witam, mam od wczoraj sporawy problem. Wszystko zaczęło się, kiedy chciałem pobrać program GameRanger. Nie zależnie od tego, który link bym klikał pojawiał się następujący error:

"http://scr.hu/19md/u68lj

Teraz mam ten problem kiedy próbuję pobrać jakikolwiek link, właśnie staram się pobrać Game For Windows Live, by móc zainstalować pewną grę, ale pojawia się powyższy błąd. Znalazłem co prawda w internecie poradę, by usunąć ciasteczka, a jeśli to nie pomoże - uruchomić Mozille Firefox (moją przeglądarkę) w trybie awaryjnym. To również nie pomogło. Biorąc problem na chłopski rozum, wydawało mi się, że folder w którym zapisują się pobrane pliki jest ustawiony jako "Tylko do odczytu" i faktycznie, po odznaczeniu w folderze "Właściciel" opcji "Tylko do odczytu" okazało się, że plik "Pobrane" ma ikonkę kłódki (bowiem wcześniej zaznaczyłem pokaż ukryte pliki i foldery na dysku C), ale w tym przypadku nie jest możliwe odznaczenie opcji "Tylko do odczytu", bowiem nawet po odznaczeniu pokazuje się, że jest ona zaznaczona.

Czy macie jakiś pomysł na naprawę tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Po prostu tworzysz nowy folder - jakikolwiek, gdziekolwiek. Następnie w ustawieniach przeglądarki wskazujesz nowoutworzony folder jako miejsce docelowe ściągania plików. Nie wiem, gdzie ta opcja znajduje się w Firefoxie, ale na pewno ją znajdziesz. tongue_prosty.gif

EDIT: http://neteor.pl/pyt...ow-w-firefoksie

Jeśli to nie pomoże, to będziemy myśleć dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ Nie idzie, ale odkryłem na szczęście pośrednie rozwiązanie, otóż problem jest spowodowany raczej przeglądarką Firefox, ponieważ dla testu spróbowałem pobrać owy plik przez Google Chrome i pobrało go bez problemu. Zatem wydaje mi się, że można temat zamknąć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...