Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qdreev

Wszystko się tnie po wgraniu nowego XP

Polecane posty

Siema mam problem wgrałem sobie od nowa WIN XP SP2 (ponieważ miałem zapełniony cały dysk i nie chciało mi się usuwać ) ,przedtem miałem WIN XP SP3 i nie było takich lagów .

Teraz tną się nawet filmy na yt gdy dam na pełny ekran w włącze HD o.O.

Włączyłem sobie Fife 12 i w menu wszystko płynnie chodzi , ale gdy gram mecz to obraz zatrzymuje sie na gdzies 5 sek odcina się na 2 sek i tak cały czas .

Nie wiem co zrobić proszę o pomoc .

Mój sprzęt to :

AMD Phenom 9500 X4 2.2ghz

ATI Radeon X1650 series 512 mb

RAM 2gb

płyta główna GA-M61Sme-S2l

Wgrałem sterowniki do płyty głównej i karty graficznej ,zainstalowałem jave i chyba wszystko co jest potrzebne ....

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalam link i to się ściąga

Dałem link bezpośredni do zasobów microsoftu. Tu masz pośredni - http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=24 .

nie wiem czy mam oryginalny system

Jeśli przy instalacji nie użyłeś kodu uzyskanego przy zakupie systemu, to raczej nie spodziewałbym się oryginalnych okien. Ale nie uprzedzajmy faktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qdreev:

Nie sądzisz, że to nie jest dobre miejsce na tego typu pytania, wziąwszy pod uwagę stosunek FA do piractwa? Ostrzeżenia za nielegalny system nie dostaniesz, bo nie ma twardych dowodów na ew. nieoryginalność Twojego systemu. W każdym razie wątku "czy mój XP jest oryginalny?" lepiej publicznie dalej nie drążyć.

Przy okazji przenoszę temat do Programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...