Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artius

Wii U - temat ogólny o grach

Polecane posty

Temat ten ma służyć dyskusji o grach na Wii U, które nie mają własnego tematu w dziale. Na temat specyfikacji technicznej, tego czy warto brać tą a nie inną konsolę, jest inny temat w dziale "Ogólnie o konsolach" ninja.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem. Ja osobiście jestem zadowolony ze swojej konsoli, gier jest mało ale są zacne.

Moja kolekcja:

Super Mario 3d World - świetny klasyczny platformer, łączy w sobie gameplay z Marianów 2D i 3D. Plansz jest dużo, poziom trudności jest w sam raz chociaż niektóre plansze potrafią napsuć sporo krwi. Do tej pory nie mogę przejść Champions Road.

Bayonetta - bardzo miły slasher z przyjemną muzyką i sporą ilością broni/stojów do odblokowania. Zaskakująco dobrze zrobione odatkowe stroje postaci Nintendo, na przykład gdy założymy czarownicy ubranie Linka, z przeciwników zamiast aureoli wypadają rupie a przy otwieraniu skrzynek i drzwi słychać charakterystyczną melodyjkę.

Bayonetta 2 - jeszcze nie grałem, zostawiłem sobie na czarną godzinę, na razie bawię się dobrze z jedynką.

Lego City Undercover - wygląda trochę jak GTA, ale na samochodach i otwartym świecie się kończy. Trochę platformówka, trochę colectathlon, bardzo dużo znajdziek. Jedna z niewielu gier które używają drugiego ekranu jak należy, służy jako GPS podobnie jak w GTA: Chinatown Wars na DS'a. Gra sprawiła mi dużo frajdy.

Monster Hunter 3 Ultimate - niby to stare Tri odświeżone przez Capcom, ale oprócz podciągnięcia do HD i bardziej szczegółowych modeli potworów dorzucili tyle zawartości, że warto ją kupić jeszcze raz. Dużo więcej potworów, dwa razy więcej klas broni, darmowe DLC i darmowe multi. Gra to bicie bossów w kółko we czterech w co-opie, robienie z nich różnych broni i zbroi. Obsługi każdego rodzaju broni i movesetów przeciwników trzeba się nauczyć, przed każdą walką przygotować. Mam ponad 400 godzin i wciąż czasami do niej wracam.

Hyrule Warriors - Samurai/Dynasty Warriors z postaciami z Zeldy. Jak we wszystkich warriorsach jest bardzo dużo zawartości, zwykłe Legend mode przechodzi się bardzo szybko, ale jeżeli chce się wszystko odblokować trzeba iść w adventure mode. Jakby jakimś cudem zabrakło rzeczy do roboty można kupić zestaw wszystkich DLC za 60 zł (oprócz strojów), polecam poczekać na wersję na 3DS'a która będzie zawierać wszystkie dodatki. Niestety gra nie obsługuje Classic Controllera od Wii a sterowanie pilotem z gruchą jest okropne. Do coopa trzeba kupić Wii U Pro Controller.

Super Smash Bros. - Sumo z różnymi postaciami nintendo i paroma od firm trzecich.

Tekken Tag Tournament - Tekkena nie trzeba nikomu przedstawiać, Tag 2 jest zrobiony całkiem porządnie, dodatkowe stroje od nintendo wyglądają całkiem fajnie ale tryb gry w którym latają grzybki z Mario nudzi się po 5 minutach i wydaje się wciśnięty na siłę. Z niewiadomych przyczyn nie można grać na krzyżaku. Podczas loadingu mały napis jadący przez ekran się przycina co doprowadza mnie do szaleństwa :-)

Warriors Orochi 3 Hyper- kiepski port z PS3/x360, grafika jest gorsza, przeciwnicy doczytują się i pojawiają znikąd przy postaci, częste spadki klatek na sekundę. Jest bardzo dużo postaci, dużo zawartości, fajny co-op przy użyciu gamepada (każdy ma swój ekran).

Batman Arkgam City Armoured Edition- chybiony zakup, skradam się jak słoń w składzie porcelany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...