Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam problem z FoF. Otóż girea ściągnęła się bez problemu, ale nie mogę wczyta jakiejkolwiek piosenki do zagrania! Nawet tutorial się nie chce odpalic, tylko jest napisane "couldn't read: data/songs/tutorial/guitar.ogg". Ktoś pomoże? Proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno niewinne pytanko. Masz ten plik? Sprawdź. Coś mi się zdaje, że ściągnąłeś sam program bez piosenek. Zobacz czy masz piosenki w podanym katologu (w formacie ogg jeśli taki format wykorzystuje gra, bo nie pamiętam już) Kolejna sprawa że w urodzinowym CDA było Frets on Fire ze wszystkim, co potrzebne do grania (150 gierek Freeware).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno niewinne pytanko. Masz ten plik? Sprawdź. Coś mi się zdaje, że ściągnąłeś sam program bez piosenek. Zobacz czy masz piosenki w podanym katologu (w formacie ogg jeśli taki format wykorzystuje gra, bo nie pamiętam już) Kolejna sprawa że w urodzinowym CDA było Frets on Fire ze wszystkim, co potrzebne do grania (150 gierek Freeware).

Kiedy otwieram te foldery to niby wszystko jest: piosenki w ogg sa i inne pliki, no powinno byc wszystko. Ale kiedy otwieram gierke i chce sobie "play" to nie mam nic do wyboru, tak jakby nic tam nie bylo. W czym tkwi cwiek?

Spróbuję jeszcze raz zainstalowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy otwieram te foldery to niby wszystko jest: piosenki w ogg sa i inne pliki, no powinno byc wszystko. Ale kiedy otwieram gierke i chce sobie "play" to nie mam nic do wyboru, tak jakby nic tam nie bylo. W czym tkwi cwiek?

Spróbuję jeszcze raz zainstalowac.

Może muzyka jest w podwójnych folderach, to znaczy że tak twoja piosenka to jesteś szalona, otwierasz folder z nią a tu kolejny folder i po jego otwaciu już są pliki z tą muzką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam niewielki kłopot przy włączaniu gry. Po dwukliku na ikonie pojawia się następujący komunikat:bdsa9.th.png Jest na nim napisane "C:\..." chociaż gra jest zainstalowana na zupełnie innym dysku. Błagam na kolanach kogokolwiek o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, chociaż nie tylko ja. Mianowicie nie mogę zaliczyc 3 strun naraz. Tzn. mogę wcisnąc f2, f3 i f4 razem, ale reszty nie. Dotyczy to tylko strun obok siebie, bo np. f2, f3 i f5 mogę "skasowac". Jakieś porady=pomoc???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, chociaż nie tylko ja. Mianowicie nie mogę zaliczyc 3 strun naraz. Tzn. mogę wcisnąc f2, f3 i f4 razem, ale reszty nie. Dotyczy to tylko strun obok siebie, bo np. f2, f3 i f5 mogę "skasowac". Jakieś porady=pomoc???

Ja już dość dawno przestawiłem się na klawisze 1,2,3,4,5. Jest wystarczająco wygodnie, a nawet lepiej niż na "F-ach", bo nie ma tej durnej przerwy pomiędzy 4 a 5. Mnie też potrójne 3,4,5 nie wchodziły, póki nie przestawiłem się na 1,2,3,4,5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, chociaż nie tylko ja. Mianowicie nie mogę zaliczyc 3 strun naraz. Tzn. mogę wcisnąc f2, f3 i f4 razem, ale reszty nie. Dotyczy to tylko strun obok siebie, bo np. f2, f3 i f5 mogę "skasowac". Jakieś porady=pomoc???

Proste. Cytuję wypowiedź z forum FoF, jaką mi dano na to pytanie:

"you have crap keyboard".

Czyli szerzej:

każda klawiatura ma jakiś zestaw klawiszy, któych wciśnięcia jednocześnie nie obsługuje. Zwykle minimum 3, jak jest lepsza to 4. Przestaw sobie klawiaturę na 1-5, powinno działać (ale 3+4+5 też może ci nie działać). Jedyną radą jest szukać działającego zestawienia na opcji "Test" (czy jakoś tak). Tam możesz sprawdzić, w jakich konfiguracjach nie działają wciskane jednocześnie klawisze. Jeśli się podświetlają wszystkie, któe wciskasz, to znaczy, że jest OK. Jeśli coś nie świeci, to znaczy, że w grze ci nie zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu to zauważyłem dziwną rzecz. Zainstalowałem u kumpla gierkę świeżo pobraną i po odpaleniu piosenki nie gra stawała. Gdy wcisnąłem po kolei eFy to przy 3 grę wywalało z błędem. Sprawdziłem w domu zadziałało. Pobraliśmy jeszcze raz i już chodzi normalnie. Może Wam to też pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego problemu to zauważyłem dziwną rzecz. Zainstalowałem u kumpla gierkę świeżo pobraną i po odpaleniu piosenki nie gra stawała. Gdy wcisnąłem po kolei eFy to przy 3 grę wywalało z błędem. Sprawdziłem w domu zadziałało. Pobraliśmy jeszcze raz i już chodzi normalnie. Może Wam to też pomoże.

Mi się wydaje że wystarczy usunąć i zainstalować ponownie :P

//Edit: Chyba że ściągałeś z jakiegoś dziwnego servera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobe też poradziłem z tym na swój sposób: nie ściągałem najnowszej wersji, tylko poszukałem w changelogu starszej, potem google.pl i jest. ;) W każdym razie u mnie zadziałało. Spróbujcie.

werty101, w tej starszej wersji wszystko rusza od razu, bez żadnych ścin ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W ostatnim numerze CDa znalazłem całkiem udanego klona Guitar Hero (frets on fire) no i gra bardo mnie wciągnęła ale wciąż myślę nad tym jak zagrać MULTI. Znalazłem na necie nawet mod pozwalający na rozgrywkę wieloosobową ale niestety nie wiem jak go uruchomić! POMOCY!

P.S. Mod nazywa się RF-mod 3.5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W ostatnim numerze CDa znalazłem całkiem udanego klona Guitar Hero (frets on fire) no i gra bardo mnie wciągnęła ale wciąż myślę nad tym jak zagrać MULTI. Znalazłem na necie nawet mod pozwalający na rozgrywkę wieloosobową ale niestety nie wiem jak go uruchomić! POMOCY!

P.S. Mod nazywa się RF-mod 3.5

Ściągnij mod Alarian 2.7. Jest o wiele lepszy. Tu masz link tylko zobacz czy działa bo u mnie ściągało się do 1.5 mb i dalej nie: http://fof.boo.pl/downloads.php?cat_id=3

jest to strono o grze Frets on Fire masz tam nawet sporo piosenek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam niewielki kłopot przy włączaniu gry. Po dwukliku na ikonie pojawia się następujący komunikat:bdsa9.th.png Jest na nim napisane "C:\..." chociaż gra jest zainstalowana na zupełnie innym dysku. Błagam na kolanach kogokolwiek o pomoc.

Najlepiej zrób tak, jeśli oczywiście możesz, że usuń grę i zainstaluj na C:. Na pewno pomoże.

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zagrać (jakie klawisze naciskać, kiedy puścić itd.) ten fragment piosenki zaznaczony na obrazku?

http://www.wrzuta.pl/obraz/vk9rs7Gj1m/lol

LoL, jak Ty to zrobiłeś/-aś?! Nie da się tak zrobić :D

1.czasem, jak wybieram jakąś piosenkę i daję na medium (w pierwszej na medium mam 99%, w drugiej 97% a trzeciej 95% :D ), nie pokazuje się znaczek, że się ładuje, tylko pokazują sie na dole jakieś światła i wyskakuje błąd. W szczegółach jest napisane, że zawinił jakiś plik .dll o nazwie... coś na a... . Pomogłoby przeinstalowanie gry??

2. Skąd można ściągnąć więcej piosenek???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób tak, jeśli oczywiście możesz, że usuń grę i zainstaluj na C:. Na pewno pomoże.

LoL, jak Ty to zrobiłeś/-aś?! Nie da się tak zrobić :D

1.czasem, jak wybieram jakąś piosenkę i daję na medium (w pierwszej na medium mam 99%, w drugiej 97% a trzeciej 95% :D ), nie pokazuje się znaczek, że się ładuje, tylko pokazują sie na dole jakieś światła i wyskakuje błąd. W szczegółach jest napisane, że zawinił jakiś plik .dll o nazwie... coś na a... . Pomogłoby przeinstalowanie gry??

2. Skąd można ściągnąć więcej piosenek???

1. Raczej tak.

2. Ze strony www.fretsonfire.wikidot.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...