Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Znowu ja mam pewien problem z FoF-em ;/

Zainspirowany możliwościami modowymi Blendera w porywach euforii zainstalowałem Pythona 2.5.2. I wtedy zaczęły się problemy...

Próbowałem potem uruchomić Frets on Fire, ale nie chciało się włączyć. ;( Wyskakiwało jakiś okienko, że znajduje błedy w plikach *.py (m.in. GameEngine.py, Audio.py etc., jak). Wie ktoś, jak można naprawić ten problem?

Aha... I dodam, że Alarian chodzi mi bez zarzutów, tylko... nie działa gra na perkusji, bo wyskakuje podobny błąd xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze ci przerywam kapec94. Ale mam pytanie macie piosenki metallica, linkin park albo inne takiego typu. Z kąt je ściągnąć.

Nic się nie stało :) Polecam ściąganie piosenek ze strony frets.pl, ale niektóre są po prostu... ekhem... szajskie <_< Polecam ściąganie piosenek wykonanych przez Puppetz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś dlaczego jak wrzucam do Frets on Fire nowe piosenki to dźwięk strasznie rwie wokal słychać mało kiedy i podkład zresztą też tylko przy szarpnięciach strun i na fretach piosenka leci ale też przerywa? Piosenki wrzuciłem do katalogu song i są w formacie ogg czyli tym, który gra obsługuje. Trzy podstawowe piosenki chodzą bez zarzutu.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...