Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snacee123

Plik się nie mieści na pendrive, mimo iż jest wolne miejsce

Polecane posty

Siema.Nie wiem gdzie pisać o moim problemie więc napiszę tutaj jak ktoś wie to niech odpowie.mam przenośny dysk 500GB i ostatnio próbowałem na niego skopiować instalkę gry.instalka jest spoko wyszstko działa jak zainstaluje i skopiuje zainsalowaną to sięspokojnie kopiuje ale chciałbym samą instalkę skopiować i nie mogę.Gdy kopiuje wyskakuje mi komunikat:,,Plik...jest za duży dla docelowego systemu pilków.''Plik jest on zajmuje 5gb a pamięci wolnej mam dużo,dysk też jest ok.Zauważyłem też że niektóre instalki innych gier nie chcą się też przeżucić ani na dysk ani na żaden inny pendrive.proszę o jak najszybszą odpowiedz lub rozwiązanie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie formatujesz pliku iso tylko partycję na dysku twardym, to jest różnica. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że utracisz dane z formatowanej partycji na dysku. Jak sformatować? Jeśli to Windows -> PPM na partycję, na którą chcesz skopiować plik i "Formatuj", tam wybierasz NTFS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatnie pytanie jeśli sformatuje dysk na odpowiedni format do kopiowania instalek to czy wszystkie inne żeczy które kopiowałem do tej pory na dysk będę mógł kopiować nadaj,czy inny format nie zablokuje kopiowania np:muzyki,filmów,gier zainstalowanych,programów,zdjęć...itd.to tylko przykłady ale czy inny format nie zablokuje kopiowania wszystkiego innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam nowy problem może go ktoś rozwiąże:mam crack do gry i chce go skopiować na pamięć przenośną ale gdy kopiuje wyskakuje najpierw komunikat:Aby skopiować ten plik musisz podać uprawnienia administratora.I tu mam do wyboru kontynuuj,pomin lub anuluj więc biorę kontynuuj.I teraz wyskakuje następny komunikat:Potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji.Uzyskaj uprawnienia od Wszyscy w celu wprowadzenia zmian w tym pliku.I mam do wyboru opcje Próbuj ponownie lub anuluj.Ale próbuj ponownie gdy wciskam nic nie daje.co zrobić żebym mógł kopiować cracka z tej i innych gier bo też się nie kopiują.Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...