Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paindemonium

Nr 132 (Codename Panzers 1) pudełko DVD

Polecane posty

Witam. Ostatnio stwierdziłem ze czas sobie zagrać całą serię skoro dali każdą odsłonę w CDA. Postanowiłem w moich starych numerach odszukać pozostałe części i znalazłem DVD z 132 numeru. Pamiętam że w dniu zakupu, pudełko było lekko pęknięte i nie trzymało należycie płyty, więc pudełko zostawiłem z resztą a płytę trzymałem w innym opakowaniu dla bezpieczeństwa. Po latach (dziś) odkryłem że to uszkodzone pudełko tak na prawdę miało niesamowitą wadę techniczną lub składową. Plastik chyba miał złe komponenty bo w rękach łamał się jak wafelek. Nic nie dało się zrobić, musiałem wywalić pudełko tylko okładka się uratowała. Mam dwa pytania:

1: Czy ktoś kiedyś natrafił na taką wadę lub czy 132 numer CDA miał taką wadliwą serię?

2: Czy ktoś byłby zainteresowany odsprzedać mi takie pudełko (cena do negocjacji oczywiście w miarę rozsądna).

PS: Pokazałbym wam tę niesamowitą wadę ale co jest w tym fajnego oglądać łamiące się w palcach kawałki trefnego plastiku? Cud że płyta w dniu zakupu nie miała skazy. Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...