Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mafioso

American Conquest: Divided Nations

Polecane posty

Mam problem z grą American Conquest dołączoną do ostatniego nr CDA. A mianowicie po zainstalowaniu gry i ściągnięciu patcha. Gra podczas uruchamia pokazuje komunikat "Włóż płytę American Conquest: Divided Nations do napędu i kliknij na przycisk ponów" mimo, że płyta znajduje się w napędzie. Zna ktoś jakiś sposób na wyeliminowanie tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że to wina twojego nowego patha sprubuj właczyć grę bez tego patcha albo najlepjej zainstaluj grę jeszcz raz i zanim ponownie zainstalujesz tego patha włącz gre normalnie bez żadnyh dodatków i pathów jesli gra działa poprawnie to znaczy że to coś z tym pathem jes nie wporządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tą grą:

Zainstalowałem ja i ucieszony uruchamiam ale moim oczom ukazują sie jakieś rozmazania ekranu, ogólnie nieciekawie :D

Myśląc że to wina sterownika pobrałem i zainstalowałem najnowsze (169.21).

Niestety teraz tez gra sie nie uruchamia i wyskakuje mi takie coś:

http://img89.imageshack.us/my.php?image=americanbugil0.png

Konfiguracja PC:

C2D E6750

PATRIOT 2GB 800mhz CL4

EVGA 8800 GTS 320MB

Windows XP Home Edition

Mógłby mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi do głowy przychodzi to pogżebać w rozdźelczościah.

P.S

Co Morgoth_PL to zainstaluj grę jeszcze raz tyle że tym razem bez patha i sprubował mojej powyższej rady. Nie gwarantuje że to coś pomoże ale hyba warto sprubować nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi do głowy przychodzi to pogżebać w rozdźelczościah.

P.S

Co Morgoth_PL to zainstaluj grę jeszcze raz tyle że tym razem bez patha i sprubował mojej powyższej rady. Nie gwarantuje że to coś pomoże ale hyba warto sprubować nie.

Nie bardzo rozumiem...Gdzie mam "pogrzebać" w rozdzielczościach?? (Gra mi sie nie włącza).

Jak mozna zainstalowac grę bez patcha? - od razu mamy chyba spaczowana i nie ma mozliwosci osobnego instalowania uaktualnien...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdżelczość znajdźesz w START/WSZYSTKIE PROGRAMY/Folder z nazwą gry lub producenta.A sterownik to nie wiem sory.

P.S

rozdżelczość może być gdzieś indziej ale to jest najpewniej w starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wejść do folderu z grą np Dysk D/Program files/American Conuest. I tam poszukać exe z np opcje albo podobnna nazwą. albo włączyć grę (co mówiłeś jest nie możliwe) i tam je zmienić ale mówiłeś że odkąd masz stera to gra ci się ni włączą i raczej nic to nieda.

Jak i to nie pomoże to zapraszam cie do gry w Jelly Battle ktura jest na sronie w CDA zresztą tu masz linka http://cda.pl/gry-online/3/jelly-m.php żeby grać online trzeba tylko wpiszć swojego E-maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie ten sam problem co Morgoth_PL. przed zrobieniem formata gdy uruchomiłem grę pojawiał sie rozmazany ekran. teraz zrobiłem formata i zainstalowałem stery 169.21 i gra sie nie włącza tylko pojawia sie ten dziwny komunikat. kompletnie juz nie wiem o co chodzi kupiłem gazete specjalnie dla tej gry pomocy plis!!!

mój sprzęt to AMD athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ Geforce 8500GT ze sterami tak jak wyżej 1024 RAM Windows XP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmazany ekran to problem sterowników do kart GeForce z serii 8x. Występuje na niektórych konfiguracjach. Problem został przekazany przez producenta do firmy NVidia. Ma zostać usunięty w jednej z kolejnych wersji sterowników. Należy cierpliwie czekać i sprawdzać z kolejnymi sterownikami jakie sie będą dla tej karty pojawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem ślepy albo jeszcze nie pojawiło się rozwiązanie tego problemu:

Po uruchomieniu gry (bezproblemowym) próbuję włączyć dowolną misję/kampanię, ale zamiast tego gra wywala na pulpit i włącza "bug report"... jak temu zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma następujący problem przy rejestracji potrzebnej do uzyskania klucza. Po odebraniu pierwszego maila z aktywacją konta i drugiego maila z hasłem po zalogowaniu na podanej w cd-a stronie dostaje informację:

In order to play the multiplayer mode of this game you need a CD Key. This key is NOT listed inside the box as stated in the manual.

You need to access this website below and register and you will get the CD Key you need via email.

I tak w kółko, oczywiście maila z kluczem nie dostaje, a zgodnie z tym co piszecie w gazecie klucz powinien wyświetlić się na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma następujący problem przy rejestracji potrzebnej do uzyskania klucza. Po odebraniu pierwszego maila z aktywacją konta i drugiego maila z hasłem po zalogowaniu na podanej w cd-a stronie dostaje informację:

In order to play the multiplayer mode of this game you need a CD Key. This key is NOT listed inside the box as stated in the manual.

You need to access this website below and register and you will get the CD Key you need via email.

I tak w kółko, oczywiście maila z kluczem nie dostaje, a zgodnie z tym co piszecie w gazecie klucz powinien wyświetlić się na stronie.

A gdzie jest napisane, że dostanie maila z kluczem? Ma wejść na podaną stronę i zalogować się loginem i hasłem podanym w drugim mailu. Po zalogowaniu ujrzy stosowny numerek na ekranie.

Aha. Z loginem i hasłem nie działa metoda kopiuj-wklej. Trzeba login i hasło wstukać ręcznie, znak po znaku z klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam problem z pobraniem klucza ze strony. Robię wszystko zgodnie z instrukcją, dostaje pierwszego mail, drugiego z hasłem, loguję się (wklepując po literce) i udaje mi się to bez problemu, jednak tabelka, która powinna zawierać klucz jest pusta?!

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0108/untitled1ed31.jpg

Dodam jeszcze, że problem ten występuje zarówno na FF jaki i IE.

Próbowałem jeszcze kilka razy się rejestrować, każdorazowo na inny adres mailowy, jednak wyskakuje mi taki komunikat (może przez to, że trzyma ip - ale system rejestracji jest w ogóle jakiś dziwny - udało mi się zarejestrować dwa razy ten sam login o_O przy czym nie mogłem się później na niego zalogować z hasłem otrzymanym po raz drugi - co wydaje się zresztą dosyć logiczne).

In order to play the multiplayer mode of this game you need a CD Key. This key is NOT listed inside the box as stated in the manual.

You need to access this website below and register and you will get the CD Key you need via email.

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc,

pozdrawiam,

Bartosz Marcinkowski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ww. tytułem. Co parę sekund gra w trybie Mapy Losowej - i innych lekko przycina. Jest to o tyle denerwujące, ze gra chodzi b. płynnie.

Wygląda to tak, ze niezależnie od ilości AI graczy, np. przewijam ekran, zacinka, przewijam, zacinka. Może zależy to od konfiguracji sprzętowej?

GF 7600GS Galaxy Zalman 256 DDR3, 128 BIT,

3.0GHz Pentium IV

2 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam moze nie problem z American Conquest: DN, ale z ze zwylkym AC (kupilem kieys trylogie, i zobaczylem cda, to naszla mnie chec, aby jeszcze raz ta gre przejsc, dodac tylko, ze od ostatniego zagrania zmienilem kompa). Mianowicie, wyskakuje mi blad od razu po wlaczeniu gry, nawet bez menusow "Unable To Initialize Direct Draw - Hardware Acceleration Could Be Turned Off error". Stery i Directx oczywiscie najnowsze, a system Winda Xp

Moj komp:

Athlon X2 4200+

GF PALIT 8600 GT Sonic +

1 Gb ram

PS: Z Divided Nation am co innego - tez sie nie wlaczaja menusy, ale pojkawia sie taki obrazek beztytuudasdmr0.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno w tą grę nie grałem ale jak pamiętam to whodzłeś w opcje i gdzieś tam powinna być opcja która pozwala na zmianę częstości auto zapisu z np 1min do powiedzmy 3 czy 5 min albo nawet będzie można auto sejwa calkiem wyłączyć.

P.S

ta zmiana auto zapisu może być w opcjah i zakładce game opcjon czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Z Divided Nation am co innego - tez sie nie wlaczaja menusy, ale pojkawia sie taki obrazek

Jest to strona do pomocy technicznej. Musisz ustawić rozdzielczość jak pisano we wcześniejszych postach. Zmniejsz rozdzielczość a problem zniknie.

Nie czytasz dokladnie postow. Przeciez napisalem, ze"nie wlaczaja sie menusy". Czyli gra od razu wywala po uruchomieniu. Ghost wiele razy tuaj pisal, wiec moze i tym razem mi pomoze? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...