Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair25

Najbardziej oczekiwane gry 2012 roku.

Polecane posty

Dobry wieczór!

Chciałbym was zapytać drodzy gracze jakich gier najbardziej oczekujecie w tym roku. Moje najbardziej oczekiwane tytuły to: Assassin's Creed III, Darksiders II, Dishonored, Far Cry 3 Guild Wars 2, Hitman: Absolution. Nie wiem czy kupię wszystkie te tytuły, ale te najbardziej mnie interesują. Czekam na wasze typy i serdecznie pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 i Dishonored, z czym ten drugi może faktycznie okazać się czarnym koniem.

Far Cry 3 głównie za tematykę i świetnego "czarnego charaktera", mam nadzieję, że będzie grało się w to naprawdę porządnie, a nuż będzie to naprawdę niezła gra? Podobnie jak Dishonored - zapowiada się niezła przystawka przed Thiefem 4, a może i gra sama w sobie wiele warta?

W momencie jednak, gdy StarCraft II: Heart of the Swarm jednak ukaże się w tym roku, to ten tytuł będzie jednak grą roku, wespół z Blizzard All-Stars, o ile problemy z wydajnością nie zepsują mi skutecznie zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Właśnie! Zapomniałam o Dishonored. Początkowo podchodziłam do niej bardzo sceptycznie, ale po przeczytaniu artykułu w CD-Action pogrzebałam trochę w necie i gra wydaje się naprawdę warta mojego czasu :) Poza tym, do Darksiders tez byłam nastawiona bardzo sceptycznie, zostałam niemal zmuszona, by w nią zagrać i... pokochałam całym sercem. Przeczuwam, że tu będzie podobnie.

Co do Heart of the Swarm... z pewnością zakupię i pogram. Trochę odeszłam od StarCrafta ostatnio, będzie to dobry pretekst by do niego powrócić :)

Na Far Cry jakoś nie tupię z niecierpliwości... w jedynkę zagrywałam się sto lat temu, kiedy się ukazała, ale dwójkę już kończyłam trochę na siłę, więc jeśli trójka w ogóle trafi na mój dysk, to długo po premierze, jak już będzie tania i nikt jej nie będzie chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna najbardziej oczekiwany jest Darksiders II. Wojna z pierwszej części niemal zrzucił z tronu Kratosa, po drugiej części oczekuję, że Bóg Wojny nie będzie miał już u mnie prymu. Dodatkowo każdy kolejny skrawek gameplayu napawa mnie coraz większym optymizmem w stosunku do tej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najbardziej oczekuję 3 gier - Far Cry'a 3, Dishonored i Assassin's Creed 3.

Ten pierwszy oczekuję głównie dla singla - przepiękna wyspa i całkiem ciekawy główny zły wpływają pozytywnie na odbiór. Poza tym podobają mi się dotąd ujawnione gameplaye.

Dishonored - może się okazać "czarnym koniem" tego roku. Gra oferuje graczowi ogromne możliwości w wypełnianiu misji,a takie gry się zawsze sprzedają i odnoszą sukces - gracz chce się poczuć ważny i potężny, dlatego sięga po takie tytuły. Ale ogólnie wydaje się być godny uwagi.

A Assassin's Creed III to wiadomo - jak wiele fanów serii oczekuję na jej kolejną odsłonę i możliwość beztroskiego poskakania po budynkach i pozabijania strażników ;)

Ponadto z niecierpliwością wyczekuję nowego Medal of Honor i Black Opsa 2. Jestem ciekawy kto wygra starcie w tym roku, ale po cichu liczę na to, że obie gry okażą się bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze Mechwarrior Tactics, chyba pierwsza od wielu lat turówka, jaka mnie zainteresowała. Połączenie złożonej mechaniki z przystępnym interfejsem i świetną oprawą to jest to! Na dodatek będzie odpalana przez przeglądarkę.

Czekam również na Planetside 2, chociaż nie mam pojęcia, czy wyjdzie w tym roku. Zapowiada się świetny sieciowy FPS, o ile mój komputer mu podoła, a prawda jest taka, że coraz mniejszej ilości gier daje radę :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pierwszym miejscu stoi Borderlands 2. Pierwsza część to po prostu cudo pod niemal każdym względem. Oryginalna grafika i system tworzenia broni, wielu zróżnicowanych przeciwników i dobre skile. Spędzić przy tym można całe dnie, a gra i tak się nie znudzi.

Czekam też na najnowszego Assassina, mam nawet zamówioną Freedom Edition. O ile w Assassyny jeszcze nie grałem (właśnie zaczynam z nimi przygodę) i części, które już wyszły jakoś do mnie nie przemawiają (nie te klimaty), to wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych (umowna :)) to to, czego pragnę :)

Czekam jeszcze na Metro:Last Light. Wiem, że to 2013 rok, ale styczeń, więc sam jego początek. Pierwsza część gry okazała się dla mnie bardzo klimatyczna i wprowadziła mnie w znakomity świat książek z serii Metro 2033 (Metro 2033, Metro 2034, Piter i Do Światła).

Moją listę zamyka Darksiders 2. Pierwszą część gry miałem praktycznie od czasu premiery, gra wręcz miodna. Najlepszy slasher w jaki kiedykolwiek grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję:

- Assassin's Creed 3

- Black Ops 2

- Borderlands 2

- Darksiders 2

- Far Cry 3

- Medal of Honor warfighter

- Torchlight 2

- Epic Mickey: Power of Two

- Transformers: Fall of Cybertron

BONUS

-Pokemon White2/Black2

Czyli 9 gier na caly rok, mało, biedny 2012 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Borderlands 2. W jedynkę zagrywałem się niemiłosiernie, a coś czuję, że z "dwójką" będzie tak samo biggrin_prosty.gif Dodatkowo MOH Warfighter, Dishonored i Far Cry 3.

@b00gi - w Twojej liście wkradł się mały błąd, bo raczej chodziło Ci o GTA V wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista nie jest szczególnie oryginalna (kolejność przypadkowa):

- Need For Speed: Most Wanted

- Assassin's Creed III

- Call of Duty: Black Ops 2

- Borderlands 2

- Far Cry 3

- Medal of Honor: Warfighter

- Hitman: Rozgrzeszenie

NFS: Na początku pomyślałem: "No nareszcie powrót do starego, dobrego MW (dla mnie najlepsza obok U2 część)!". Jednak im więcej wiadomo tym bardziej się zastanawiam, czy nie dostanę "zwykłego" Burnouta jadącego na znanej marce, ale pożyjemy - zobaczymy - ocenimy. Mimo wszystko czekam.

AC: Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do całej serii, dopóki nie zagrałem smile_prosty.gif Wielkim znawcą serii nie jestem, ale po tak przyjemnej rozgrywce z poprzednich części i trafieniu w "moje klimaty", z niecierpliwością wyczekuję premiery trójki.

COD/MOH: Tu postanowiłem połączyć oba tytuły, gdyż w ogólnym zamyśle mają ze sobą bezpośrednio konkurować. Z jednej strony wyczuwam, że CoD=Kotlet (jednak tym razem na nowym tłuszczu i z nową panierką biggrin_prosty.gif), a MOH poza obecnością GROM-u (którą to się tak co po niektórzy przesadnie zachwycają) i lepszą grafiką niczym [beeep] nie urwie, z drugiej jednak uważam, że twórcy tego pierwszego dostaną jakiś kubeł zimnej wody w postaci "skradzionych" klientów (bo jednak MOH będzie konkurencją - czas pokaże jak dobrą), co jakoś ich zmotywuje wink_prosty.gif I choćby to wyglądało bardziej na narzekanie, niż oczekiwanie - nie omieszkam sprawdzić obu i zacieram ręce na miejmy nadzieję dobrego FPS'a do multi smile_prosty.gif

Borderlands 2: Jedynka zachwyciła mnie swoim nietypowym podejściem do tematu, bez sprawdzenia kontynuacji nie może się więc obejść.

-Hitman: Do Agenta 47 mam chyba jakiś sentyment, coś, co każe mi na niego czekać i w niego zagrać. Oby tylko rozgrywka nie było przesadnie każualowa tongue_prosty.gif

-Far Cry 3: Chyba mój największy 'must have'. Jedynka jaka była chyba każdy wie, a mimo wielu negatywnych opinii i dwójkę bardzo polubiłem (jedyna bardziej rażąca dla mnie wada to posterunki, eksplorowanie takiego terenu nie było dla mnie mimo wszystko monotonne i wypadało na +). Trójka zapowiada się wcale nie gorzej, pozostało nic innego jak zacierać rączki ^^.

To chyba wszystko, aczkolwiek pewnie kilka tytułów, w które zagram tutaj pominąłem, np. PES/FIFA, a nóż jeszcze coś innego mi się spodoba... wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS: Na początku pomyślałem: "No nareszcie powrót do starego, dobrego MW (dla mnie najlepsza obok U2 część)!". Jednak im więcej wiadomo tym bardziej się zastanawiam, czy nie dostanę "zwykłego" Burnouta jadącego na znanej marce, ale pożyjemy - zobaczymy - ocenimy. Mimo wszystko czekam.

Czy tego NFS-a nie robi przypadkiem Criterion? Bo Knicz na gram.pl pisał ostatnio, że MW jest tytułem naprawdę niezłym, ale pomylonym, bo Criterion znowu zrobił kolejnego Burnouta. Jak tam sobie chcą, ja tam wielbię NFS-a trójkę i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, resztę serii spisałem na straty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można, to chciałbym się tu zapytać o jedną sprawę odnośnie gry Dishonored

Czy to prawda, że Dishonored nie będzie działał na laptopach? Ktoś tak ostatnio mi napisał, ale nie wiem czy w to wierzyć. Proszę o odpowiedź, bo bardzo chcę zagrać w tę grę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS: Na początku pomyślałem: "No nareszcie powrót do starego, dobrego MW (dla mnie najlepsza obok U2 część)!". Jednak im więcej wiadomo tym bardziej się zastanawiam, czy nie dostanę "zwykłego" Burnouta jadącego na znanej marce, ale pożyjemy - zobaczymy - ocenimy. Mimo wszystko czekam.

Czy tego NFS-a nie robi przypadkiem Criterion? Bo Knicz na gram.pl pisał ostatnio, że MW jest tytułem naprawdę niezłym, ale pomylonym, bo Criterion znowu zrobił kolejnego Burnouta. Jak tam sobie chcą, ja tam wielbię NFS-a trójkę i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, resztę serii spisałem na straty.

A i owszem - Criterion, więc podobieństwo było chyba nieuniknione, ale z drugiej strony studio powinno pamiętać, że czymś te serie się różnią... No nic, zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...